Kde příroda uzdravuje

S úctou k přírodě a čistým úmyslem nám bylo umožněno vytvořit mimořádně účinný a nadčasový koncept pro regeneraci těla a vyrovnanost mysli

Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

oheň dřevo kov země voda

Regenerace v Pentagramu®

Základ nabídky tvoří jedinečné produkty Regenerace v Pentagramu®.
Pět přípravků, reprezentujících pět základních elementů: Dřevo, Oheň, Zemi, Kov a Vodu. Jako celek se vzájemně doplňují, vyrovnávají a společně vytvářejí systém pro účinnou regeneraci celého těla.

Více o INFORMACÍ

 

Zdravotní témata

Každý z nás je jedinečný. Existuje však deset nejčastějších témat, která jsme se pro vás snažili co nejuniverzálněji uchopit.Cílové skupiny

Styl našeho života, jeho etapa nebo příslušnost definují naše potřeby.
Inspirujte se!Magazín Vitae

Neobyčejný časopis pro obyčejné dny. Originální magazín plný autorských článků, autentických zkušeností a životní inspirace. Dbáme na odbornost a objektivnost, nabízíme pestrost a různé úhly pohledu.
Už víte? Ano, čtu Vitae. Každý měsíc ve vaší schránce.

Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.