O nás

ZÁKLADY NAŠÍ SPOLEČNOSTI BYLY POLOŽENY PŘED VÍCE NEŽ DVACETI LETY MYŠLENKOU INOVATIVNÍ CELOSTNÍ PÉČE O LIDSKÝ ORGANISMUS A KOMPLEXNÍHO PŘÍSTUPU KE SVÝM ZÁKAZNÍKŮM

Jako původní česká společnost jsme dokázali nejen efektivně propojit vlastní vývoj a výrobu, ale také najít jedinečný způsob, jakým se naše produkty
dostávají do rukou našich zákazníků.

Inovativní nutraceutika, terapeutická i pěsticí kosmetika a veterinární produkty – všechny naše přípravky jsou v maximální míře přírodní, šetrné a mimořádně účinné. Při jejich vývoji dbáme na širokou myšlenkovou platformu a synergické spojení mezi odbornou veřejností,
lékařskými kruhy a terapeuty.

Respektujeme nejnovější poznatky vědy a zároveň čerpáme ze znalostí
a zkušeností tradičních, medicínsko-filozofických učení.

Produkty a komplexní, citlivě nastavenou péči o zákazníka chápeme jako neoddělitený celek. Kvalitní a hloubková diagnostika, přednášky, kurzy, vlastní magazín a odborné vzdělávání jsou jen částí široké nabídky, kterou pravidelně poskytujeme a rozšiřujeme pro všechny naše klienty.

Cítíme a pevně věříme, že lidský kontakt je i v dnešní době nenahraditelný. Proto neustále rozšiřujeme nejen seznam autorizovaných míst, kde lze získat naše produkty a neoddělitelnou péči, ale také země, ve kterých tyto služby poskytujeme. A protože energie nezná hranic, stejně i my vytváříme prostor, v němž se lze pohybovat bez jakéhokoliv omezení.

Naše hodnoty

Každý krok, který činíme, se opírá o skutečné, smysluplné hodnoty. Respektujeme vyváženost výsledku, v produktech i obchodních vztazích. Nemáme produkty, které sami neužíváme a nedáváme svým dětem. Tým dobrých lidí je základním předpokladem jakéhokoliv úspěchu. Máme vášeň pro přírodu, smysl pro detail a radost z dobře odvedené práce.

Naše kvalita

Všechny naše produkty jsou v maximální míře přírodní. Účinné látky pochází ve velké míře z volného sběru nebo ekologického hospodářství. Nepoužíváme anonymní dodavatele. Snažíme se důkladně poznat hodnotu všech míst a osob, které stojí za jednotlivými léčivými bylinami, vzácnými oleji, esencemi a dalšími látkami, které vstupují do výroby našich produktů. Odpovědně používáme pouze nejvybranější, nejčistší a nejúčinnější dostupné účinné látky tak, abychom udrželi naprostou výjimečnost našich výrobků. Vývoj a formulace je vždy podřízena pouze výsledné hodnotě produktů tak, abychom se mohli našich zákazníkům podívat zpříma do očí. Přijímáme odpovědnost za všechny nedostatky, otevřeně se učíme z vlastních chyb a snažíme se, aby nás posouvaly pouze vpřed.

Náš závazek

Nikdy neslevujeme z našich hodnot a kvality. Dobrý pocit zákazníků je pro nás základní prioritou a podmínkou. Pokud je z jakéhokoliv důvodu narušen, jsme zavázáni vrátit jim všechny prostředky, které za tímto účelem vydali.

Kontakt

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, tel./fax: +420 283 853 853/854, www.energy.cz , info@energy.cz

e-shop: +420 770 121 122 nebo +420 315 559 871, objednavka@energy.cz

Tomáš Škopek

generální ředitel

 

Zuzana Konopásková

asistentka vedení
zuzana.konopaskova@energy.cz

Kateřina Hršelová

péče o e-shop

katerina.hrselova@energy.cz

Mgr. Pavlína Vyhnalíková

manager prodeje a marketingu

pavlina.vyhnalikova@energy.cz

Mgr. Zuzana Knoblochová

marketing manager

zuzana.knoblochova@energy.cz

Jana Kuntová

manager firemní identity

jana.kuntova@energy.cz

MUDr. Kateřina Himmelová

šéfredaktorka magazínu Vitae

katerina.himmelova@energy.cz

Jiřina Střihavková

oddělení odbytu

jirina.strihavkova@energy.cz

Pavel Tůma

IT manager

pavel.tuma@energy.cz

PhDr. Vítězslav Bon

výrobní divize

vitezslav.bon@energy.cz

Martina Štěpánková

Intl. Market Development Manager

martina@product.energy

Lukáš Arden

manager veterinární divize

lukas.arden@energy.cz

Ing. Jiří Koval

ředitel výroby

jiri.koval@energy.cz

Petra Kovalová

vedoucí účtárny

petra.kovalova@energy.cz

 

Odborná rada

Společnost Energy spolupracuje od začátku svého působení s lékaři, specialisty a terapeuty různých oborů. Nejužší spolupracovníci z nich se stali členy Odborné rady Energy, která je garantem vysokého standardu nabízených produktů a služeb a zodpovídá za zvyšování odborného kreditu firmy.

MUDr. Bohdan Haltmar

Po absolutoriu na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci se již od počátků své profesionální dráhy věnuje oboru gynekologie a porodnictví (atestace I. i II. stupně). Od roku 1992 vede vlastní gynekologickou ordinaci v Zábřehu a od roku 1994 také spolupracuje s porodnicko-gynekologickým oddělením Nemocnice v Šumperku. Absolvoval řadu kurzů a stáží jak ze svého oboru (např. gynekologická laparoskopická chirurgie, ultrasonografie), tak i v oboru akupunktury. Je členem České gynekologické a porodnické společnosti J. E. Purkyně a České lékařské akupunkturistické společnosti. Ve své praxi spojuje metody klasické medicíny s akupunkturou, fytoterapií a dalšími metodami alternativní medicíny. Jeho spolupráce s Energy se datuje od roku 1998. Členem Odborné rady se stal v roce 2006.

Beauty Energy

Nejen přírodní formulace, šetrnost a vysoká kvalita, ale i odborné vzdělávání a předávání zkušeností je výsadou nejužšího týmu pro řady pěsticí kosmetiky Beauty Energy.

Marie BílkováJednotný trh ISE

Česká republika

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Trojská 39/201

171 00 Praha 7

Tel.: +420 283 853 853

Fax: +420 283 853 854

Generální ředitel: Tomáš Škopek

Slovenská republika

Energy, spol. s r. o.

Ulica mládeže 43

945 01 Komárno

Tel.: +421 35 77 31 041

Fax: +421 35 77 31 045

Ředitel: Jozef Černek

Maďarsko

Energy Magyarország Kft.

1146 Budapest

Istvánmezei út 2/A.

Tel.: +36 1 35 40 910

Fax: +36 1 35 40 911

Ředitel: Marosi Zoltán

Polsko

Energy Poland Sp. z o.o.

ul. 11 Listopada 60

43-300 Bielsko-Biala

Tel.: +48 33 812 60 82

Ředitel: Izabela TomaszczykSpojené státy americké

ENERGY USA INC.

2 Park Avenue, New York

NY 10016, USA

Tel.: +1 917 400 3194

Mail: info@product.energy

Velká Británie

Energy Products UK Ltd

124 City Road, London, EC1V 2NX

United Kingdom

Tel.: +44 (0)20 4547 3758

Mail: info@energyproducts.uk

Mám zájem o spolupráci v ČR

Mám zájem o spolupráci v zahraničí

Více než 70 % našich zákazníků je s námi aktivně více než 10 let. Každým naším krokem konáme tak, abychom si jejich důvěru zasloužili.

Sídlo podnikání: Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195

Společnost ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. prověřila zveřejněné informace, nemůže se však zaručit za jejich správnost, úplnost a aktuálnost. Jakékoli ručení a nároky na odškodnění jsou vyloučeny. V případě propojení hypertextovými odkazy se jedná výhradně o cizí obsahy, za které nepřebírá společnost ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. žádnou odpovědnost. Společnost ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městkým soudem v Praze, oddíl B, vložka 20404.

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.