Kluby Energy

JSME PŘESVĚDČENI, ŽE VÝJIMEČNOST NAŠICH VÝROBKŮ SI ZASLUHUJE I VÝJIMEČNÝ ZPŮSOB, KTERÝM SE DOSTÁVAJÍ DO RUKOU NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ.


Prostřednictvím Klubů Energy vytváříme prostor, který umožňuje dokonale využít a rozvinout jejich potenciál a pochopit rozsah potřeb našich klientů. Naše filozofie je založená na důvěrném a osobním vztahu, který není v běžném obchodním prostředí možný.

Prodej produktů vnímáme pouze jako polovinu cesty. Jako důležitou část celkové hodnoty. Další, neméně významnou oblastí je hluboké poznání všech individuálních potřeb klienta a nastavení citlivé a komplexní péče. Respektujeme čas a nasloucháme. Hledáme příčiny, abychom mohli nabízet dlouhodobě efektivní řešení. Zaměřujeme se na kvalitní diagnostiku, správné určení terapie i následnou péči. Vytváříme přirozený prostor, místo a čas pro harmonii těla a mysli.
Zobrazit více...

Členství v Klubu Energy a jeho výhody

Členstvím v Klubu Energy získáte za symbolický poplatek množství prémiových výhod. Nemáme žádné podmínky pod čarou a jste zavázáni pouze a jenom naší péčí. Jakékoliv Vaše rozhodnutí je pouze otázkou Vaší vůle.

KLUBOVÉ CENY

Výhodné klubové ceny produktů včetně bodového bonusu. Čím více nakupujete Vy nebo Vaše rodina a přátelé, tím více šetříte na své další nákupy.

PÉČE A VZDĚLÁNÍ

Přednostní možnost využívání webové poradny a osobní péče v našich klubechkonzultačních centrech. Diagnostika, vzdělávání v rámci Univerzity Energy a osobní prožitek s produkty.

MAGAZÍN VITAE

Roční předplatné časopisu Vitae přímo do Vaší schránky.

ČLENSKÉ AKCE A SALUS

Každý měsíc plný členských akcí a na míru připravených motivací. Věrnostní program Salus pro Vaše zdraví po celý rok.


Podmínky členství
Vstupní poplatek 99 Kč + nákup
v minimální hodnotě 390 Kč*

V tomto poplatku je zahrnuto roční členství umožňující nákupy za klubové ceny. Magazín VITAE START a jeho roční předplatné (10 vydání doručených na Vaši adresu). Základní materiály se všemi potřebnými informacemi. Přednostní přístup ke klubovým akcím, poradnám, přednáškám a konzultacím. Věrnostní programu SALUS. Možnost aktivních slev.

Členství se uzavírá formou přihlášky v Klubu Energy, Konzultačním centru nebo registrací on-line. Platnost členství je na dobu jednoho roku s možností obnovy za poplatek 99 Kč + nákup v minimální hodnotě 300 Kč*.

Registrace do KLUBU ENERGY.
Nejedná se o obnovu registrace.
*/ nákup v členských cenách nezahrnuje slevové balíčky, ani jinak cenově zvýhodněné zboží.

Vyberte si nejbližší Klub Energy

Každý Klub Energy má svou stálou nabídku poraden, konzultací a služeb a také každý měsíc individuálně pořádá program pro všechny, kdo chtějí vědět více o různých tématech z oboru prevence, zdraví či přírodní medicíny.

Seznam všech Klubů Energy je ke stažení ZDE.

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj
Jihomoravský
Jihočeský
Královehradecký
Kraj-Vysočina
Karlovarský
Liberecký
Olomoucký
Moravskoslezsky
Pardubický
Plzenský
Praha
Stredočeský
Ustecký
Zlínský

Vyberte si nejbližší Konzultační centrum

Našim členům je po celé ČR k dispozici téměř 400 Konzultačních center (KC) a dalších prodejních míst, které formou kurýrní služby nebo satelitní prodejny zajišťují dovoz a prodej výrobků v jiných částech republiky, než se nacházejí Kluby Energy. Mnohé z těchto prodejen nabízejí také vlastní ozdravný program.

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj
Jihomoravský
Jihočeský
Královehradecký
Kraj-Vysočina
Karlovarský
Liberecký
Olomoucký
Moravskoslezsky
Pardubický
Plzenský
Praha
Stredočeský
Ustecký
Zlínský

V tomto měsíci pořádámeDatum a časPopisPřednášíOrganizuje klubMístoKontakt
25. 6. 2024 9-16hSPTM. EngelováDolní BřežanyPražská 24, 252 10 Mníšek pod Brdyrezervace na 607 886 279
8. 7. 2024 10-16:00Měření Supertronikem Ruce a nohy nutná rezervaceHelena GargulákováPraha 7Dělnická 1633705 635 255 nebo na email : energyprodejna@gmail.com
30. 8. 2024 14-18hveletrh sportu a zdraví, aktivita pro děti, výstava lokálních podnikatelůM. EngelováDolní BřežanyLhotecká 1535, 252 10 Mníšek pod Brdy724 508 314
19. 9. 2024 9-16hSPTM. EngelováDolní BřežanyPražská 24, 252 10 Mníšek pod Brdyrezervace na tel. 607 886 279

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.