Kariéra v Energy

Stejně jako celostní filozofie našich produktů je inspirována mnohými metodami přírodní medicíny, i náš obchodní model úspěšně kombinuje to nejlepší z osvědčených prodejních modelů.

Klubový koncept

Efektivní prvky přímého prodeje, inspirativní frenčíza, síťový marketing a mnohé další nám umožnily stvořit jedinečný klubový koncept.

Obchodní model klubového konceptu je založen na vzájemné synergii našich autorizovaných partnerů, tvořících síť klubů a poradců s našimi zákazníky,
kteří svým členstvím získávají přístup k výjimečným produktům
a nepostradatelným službám.
Společně s našimi odborníky tvoří dokonale sehraný ekosystém,
který vzájemně roste a organicky se vyvíjí po více jak 20 let.

Poradce

Oslovily Vás naše produkty a rádi byste postoupili na profesionální úroveň? 
Pozice poradce je vhodná pro každého, kdo na základě vlastní pozitivní zkušenosti chce rozvíjet nové obzory a možnosti aktivní spolupráce.
Jste-li lékař, terapeut, kosmetička nebo chcete-li budovat svou vlastní síť aktivních partnerů, náš obchodní plán je tou správnou motivací i odpovědí.


Vstupní poplatek 199 Kč + nákup v minimální hodnotě 600 Kč*


Výsadou této pozice oproti základnímu členství je možnost plného přístupu

k obchodnímu plánu a jeho benefitů, včetně finančních bonusů.

Samozřejmostí jsou veškeré prémiové služby člena. Nákupy za klubové ceny
s 30% zvýhodněním, magazín VITAE a jeho roční předplatné (10 vydání doručených na Vaší adresu) a základní materiály se všemi potřebnými informacemi. Přednostní přístup ke klubovým akcím, poradnám, přednáškám a konzultacím a věrnostní program SALUS.
Členství se uzavírá podepsáním Smlouvy o obchodní spolupráci.

Platnost členství je na dobu jednoho roku s možností obnovy
za poplatek 99 Kč + nákup v minimální hodnotě 300 Kč*


(opět včetně všech pokračujících výhod). 
Poradce, který nenakoupí v průběhu 12 měsíců platnosti své registrace zboží v minimální hodnotě 100 bodů, automaticky spadne na pozici člena.

*/ nákup zboží v členských cenách nezahrnuje slevové balíčky ani jinak cenově zvýhodněné zboží. Při nákupu obnovy nelze uplatnit slevu za předchozí nákupy.Pracovna poradce

Poradci, kteří se rozhodli pro obchodní spolupráci s naší společností a vyvíjejí aktivity v rámci mezinárodního obchodního systému, mají díky ISE (Informační systém Energy) možnost sledovat vývoj své činnosti se zhruba dvanáctihodinovým zpožděním. Na našich webových stránkách nabízíme mimo jiné i služby tzv. Pracovny poradce, v níž zájemci uvidí pod svým přístupovým heslem historii svého obchodního rozvoje i jeho aktuální stav. Informace v pracovně jsou dostupné také pro členy klubu, kteří chtějí sledovat výšku své slevy.

Do pracovny se přihlásíte následovně:

jméno je Vaše registrační číslo,

heslo získáte po vyplnění formuláře nebo na telefonním čísle: +420 283 853 853.


Přihlášení Vstup do pracovny

Časté otázky

Jak se mohu stát členem Klubu Energy?

Na webu v seznamu prodejen si najděte nejbližší Klub Energy nebo Konzultační centrum, viz mapa. Zde Vám odpovědný zástupce podá informace a v případě Vašeho zájmu s Vámi podepíše smlouvu. Pokud Vám někdo přípravky Energy doporučil, je vhodné uvést do smlouvy jeho jméno a registrační číslo. V případě zájmu o obchodní spolupráci nezapomeňte IČO (kopii živnostenského oprávnění) a číslo účtu.

Jaké výhody ze členství vyplývají?

K výhodám klubového členství patří mimo nákup zboží za zvýhodněnou cenu také možnost navštěvovat bezplatné lékařské či léčitelské poradny, odborné přednášky se zdravotní tematikou a využívat další klubové aktivity. Jedná se mimo jiné např. o besedy se zajímavými osobnostmi, poradny pro začínající obchodníky, nejrůznější společenské akce, půjčování nebo nákup literatury, ale také slevy ozdravných služeb spojených s činností jednotlivých klubů.

Jak dlouho platí členství v klubu?

Registrace v Klubu Energy je platná 12 měsíců od doby podání přihlášky. Následujících 6 měsíců po uplynutí této doby lze registraci obnovit bez ztráty pozice v obchodní struktuře, vždy maximálně na 12 měsíců od doby ukončení předešlé registrace. Pokud klient zapomene svou registraci prodloužit, ztrácí nárok na čerpání výhod klubového členství.

Mohu se účastnit klubové činnosti i jako nečlen?

Můžete, avšak ztrácíte možnost nákupu zboží za členské ceny a využívání dalších klubových výhod.

Jakým způsobem si mohu objednat produkty Energy?

Přípravky můžete zakoupit prostřednictvím prodejců nebo prostřednictvím zásilkové služby.

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět.
Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.