Kariéra v Energy

Stejně jako celostní filozofie našich produktů je inspirována mnohými metodami přírodní medicíny, i náš obchodní model úspěšně kombinuje to nejlepší z osvědčených prodejních modelů.

Klubový koncept

Efektivní prvky přímého prodeje, inspirativní frenčíza, síťový marketing a mnohé další nám umožnily stvořit jedinečný klubový koncept.

Obchodní model klubového konceptu je založen na vzájemné synergii našich autorizovaných partnerů, tvořících síť klubů a poradců s našimi zákazníky, kteří svým členstvím získávají přístup k výjimečným produktům a nepostradatelným službám.
Společně s našimi odborníky tvoří dokonale sehraný ekosystém, který vzájemně roste a organicky se vyvíjí po více jak 20 let.

Poradce

Oslovily Vás naše produkty a rádi byste postoupili na profesionální úroveň? 
Pozice poradce je vhodná pro každého, kdo na základě vlastní pozitivní zkušenosti chce rozvíjet nové obzory a možnosti aktivní spolupráce.
Jste-li lékař, terapeut, kosmetička nebo chcete-li budovat svou vlastní síť aktivních partnerů, náš obchodní plán je tou správnou motivací i odpovědí.

Vstupní poplatek 199 Kč + nákup v minimální hodnotě 600 Kč*


Výsadou této pozice oproti základnímu členství je možnost plného přístupu k obchodnímu plánu a jeho benefitů, včetně finančních bonusů.
Samozřejmostí jsou veškeré prémiové služby člena. Nákupy za klubové ceny s 30% zvýhodněním, magazín VITAE a jeho roční předplatné (10 vydání doručených na Vaší adresu) a základní materiály se všemi potřebnými informacemi. Přednostní přístup ke klubovým akcím, poradnám, přednáškám a konzultacím a věrnostní program SALUS.
Členství se uzavírá podepsáním Smlouvy o obchodní spolupráci.

Platnost členství je na dobu jednoho roku s možností obnovy za poplatek 99 Kč + nákup v minimální hodnotě 300 Kč*


(opět včetně všech pokračujících výhod). 
Poradce, který nenakoupí v průběhu 12 měsíců platnosti své registrace zboží v minimální hodnotě 100 bodů, automaticky spadne na pozici člena.

*/ nákup zboží v členských cenách nezahrnuje slevové balíčky ani jinak cenově zvýhodněné zboží. Při nákupu obnovy nelze uplatnit slevu za předchozí nákupy.
Pracovna poradce

Poradci, kteří se rozhodli pro obchodní spolupráci s naší společností a vyvíjejí aktivity v rámci mezinárodního obchodního systému, mají díky ISE (Informační systém Energy) možnost sledovat vývoj své činnosti se zhruba dvanáctihodinovým zpožděním. Na našich webových stránkách nabízíme mimo jiné i služby tzv. Pracovny poradce, v níž zájemci uvidí pod svým přístupovým heslem historii svého obchodního rozvoje i jeho aktuální stav, např. Měsíční výpisy, prodejní doklady, plnění věrnostního programu Salus apod. Informace v pracovně jsou dostupné také pro členy klubu, kteří chtějí sledovat výšku své slevy.

Do pracovny se přihlásíte následovně:

jméno je Vaše registrační číslo,

heslo získáte po vyplnění formuláře nebo na telefonním čísle: +420 283 853 853.


Přihlášení Vstup do pracovny

Časté otázky

Jak se mohu stát poradcem?

V každém Klubu Energy Vám rádi poskytnou veškeré potřebné informace a pomoc. Základem je uzavření jednoduché smlouvy o spolupráci. V případě, že jste již členem Energy, stačí provést snadný přestup na pozici poradce.

Jaké výhody z pozice poradce vyplývají?

Kromě všech členských výhod je to především přístup k obchodním benefitům. Možnost využít koncept Energy profesně a získat tím finanční ohodnocení.

Jakou podporu mohu využít?

V rámci spolupráce se můžete opřít o atraktivní obchodní model, komplexní vzdělávací systém, vyspělý diagnostický přístroj, stejně jako množství odborných tiskových materiálů.

Kde získám další informace?

Pracovna poradce na webu je zdrojem všech rutinních informací. Obsahuje měsíční výpisy, přehled nákupů Vašich i celé skupiny, vše také v archivované podobě. Ostatní dotazy směrujte na Kluby Energy nebo odpovědné osoby ve firmě.

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.