Regenerace v Pentagramu®

NADČASOVÝ A KREATIVNÍ KONCEPT PÉČE O VLASTNÍ
ZDRAVÍ A HARMONII TĚLA I MYSLI.
Koncentráty Pentagramu®


Základ nabídky tvoří jedinečná řada pěti přípravků, reprezentujících pět základních elementů: Vironal – Kov, Regalen – Dřevo, Renol – Voda, Gynex – Země, Korolen – Oheň. Tento ucelený systém nazvaný Regenerace v Pentagramu® je založen na principu bioinformační terapie a holistickém přístupu k člověku. Jednotlivé výrobky Pentagramu® se vzájemně doplňují, vyrovnávají a společně vytvářejí systém pro účinnou regeneraci celého organismu.

oheň dřevo kov země voda

Přípravky je možné užívat postupně jako komlexní regenerační kúru, nebo cíleně – jednotlivě podle povahy konkrétního zdravotního problému. Pro přesné určení pořadí a cílené užívání je vhodné poradit se s odborníky v Klubech Energy, kde je rovněž možné nechat si vytestovat optimální produkt pomocí EAV přístroje Supertronic.Terapeutické krémy Pentagramu®


Systém Regenerace v Pentagramu® je vedle pěti bylinných koncentrátů určených k vnitřnímu užití doplněn o pět terapeutických krémů, které rovněž odpovídají energiím pěti prvků: Droserin – Kov, Protektin – Dřevo, Artrin – Voda, Cytovital – Země, Ruticelit – Oheň.
Krémy lze užívat jak v kombinaci s bylinnými koncentráty, tak samostatně.


Dobře zvolený léčebný postup lékaře a jemná harmonizace se vzájemně výborně doplňují.


Pro dosažení hlubokého a efektivního účinku jsme vyvinuli vyspělou formu fytoterapeutických přípravků, tzv. superkoncentrátů. Bylinné polykompozitní extrakty jsou vakuově vysoce koncentrovány tak, aby výsledným produktem byl superkritický koncentrát vykazující násobné, terapeutické hodnoty účinných látek.

Vzájemné propojení hmoty, energie a informací je přirozené a stejně tak přirozené je i propojení klasické léčby s přírodními regeneračními postupy. Není pochyb, že harmonizace a prevence zdraví jsou víc než léčba nemocí.


Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.