JAK SNADNĚJI ZVLÁDNOUT UČENÍ?

1.9.2019

Proces učení vyžaduje, aby mozkové buňky správně fungovaly, byly schopné soustředit se na přijímání, třídění, analýzu a následnou správnou interpretaci výstupů. K tomu, aby mozek dokázal přijímat a zpracovávat nové informace, tedy byl schopen učit se nové je třeba, aby měl zajištěn pravidelný přísun kyslíku, glukózy a dalších živin. Dále je nezbytný vydatný spánek a regenerace, pravidelný pohyb a kvalitní strava. Prospěšné jsou mimo jiné i přírodní doplňky stravy Energy. Ty pomáhají snadněji zvládnout některé poruchy učení jako dyslexie, dysgrafie, dyskalkulie a další.

Při procesu učení a soustředění je užitečný především bylinný koncentrát Korolen . Ten harmonizuje centrální řídící dráhu, centrální nervový systém a kardiovaskulární systém. Při jeho používání se díky harmonizaci krevního oběhu zlepšuje zásobování mozku okysličenou krví a živinami, prokrvení a tím i funkce mozku. Dávkování je během prvního a druhého týdne nižší, zpravidla 2 x denně 2-3 kapky ve sklenici vody půl hodiny před jídlem, případně hodinu po jídle. Postupně počet kapek můžeme navyšovat. Obecným doporučením pro děti je podávat 1 kapku na 10 kg váhy 2x – 3x denně. Po třech týdnech užívání následuje vždy jeden týden přestávka a třítýdenní cyklus se několikrát opakuje.

Příznivý vliv na zlepšení výkonnosti centrálního nervového systému a tím i na fungování mozku a zlepšení paměti má také Vitamarin . Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které zlepšují průchodnost a pružnost cév a tím i prokrvení mozku. Užívají se nejčastěji 1-2 kapsle 2x denně po jídle dlouhodobě.

Z dalších preparátů Energy, které výrazně napomáhají v procesu učení a pamatování můžeme zmínit např. Celitin , Stimaral , Organic Sacha Inchi či Fytomineral . Také lze využít přípravky z řady zelených potravin, zejména Barley juice , Organic Beta a Acai Pure .
Zobrazit více...

ENERGY NA FACEBOOKU

26.4.2019

Sledujete Energy na sociálních sítích? Na Facebooku i Instagramu pravidelně sdílíme příspěvky poodhalující nejen jednotlivé produkty Energy, ale také celostní přístup ke zdraví člověka. Tipy se střídají s připomínkami měsíčních akcí a nechybí ani soutěže o produkty Energy.
Sledujte nás také, ať spolu můžeme lépe komunikovat!

Naše profily najdete:
Facebook: @EnergyProductsClub
Instagram: @energy.cz

KOSMETICKÉ ÚČINKY TERAPEUTICKÝCH OLEJŮ

25.3.2019

» Hrubá a dehydrovaná pleť – Himalayan Apricot oil zklidňuje a zjemňuje pokožku.
» Ekzematická a svědivá pleť – Organic Nigella Sativa oil zklidňuje a zmírňuje svědění pokožky.
» Povadlá, zjizvená a zánětlivá pleť – Organic Sea Berry oil zpevňuje pleť, obnovuje buňky a vyhlazuje pokožku.

Možnosti použití: běžné ošetření pleti, náhrada za ošetření krémem a kosmetická masáž.

ORGANIC SEA BERRY OIL

7.11.2018

Domovem Organic Sea Berry oil je náhorní tibetská oblast ve výšce kolem 4 000 metrů nad mořem. Plody rakytníku jsou zde nesmírně koncentrované. Účinné látky jsou v nich obsaženy v násobných množstvích. Například u vitaminu C se jedná až o trojnásobek toho, co obsahují rakytník sibiřský nebo evropský, které jsou u nás běžně k dostání.

Plody pro Organic Sea Berry oil jsou výhradně ručně sbírané a na místě ihned zpracované. Protože se jedná o nejvzácnější formu takzvaného „seed oil“, jsou z jednotlivých plodů nejprve separována jejich semínka. Teprve z nich se potom šetrnou CO2 extrakcí získává malé množství oleje. Pouze tento typ oleje obsahuje nejkoncentrovanější esenci nutričních látek včetně těch, které se v přírodě vyskytují jen vzácně. Mezi ně patří např. nenasycená mastná kyselina omega-7! Olej dále obsahuje až 190 bioaktivních nutrientů, 17 vitaminů, 14 minerálů, 18 aminokyselin, vysoké zastoupení karotenoidů, flavonoidy, kyselinu listovou, třísloviny, minerální soli a další… Zobrazit více...Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.