Za kosmetikou do Letňan!

20.2.2019

Společnost Energy Czech Republic a. s. Vás srdečně zve na 27. mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu World of Beauty & SPA 2019 15.- 16. 3.2019 na pražské výstaviště v Letňanech do našeho stánku A54 v hale 2, kde představíme návštěvníkům novou řadu přírodních pleťových krémů Beauty Energy a zároveň poskytneme praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl, ošetření pleti a masáže.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zveme Vás na Festival Evolution!

22.2.2019

Ve dnech 22. - 24. 3. 2019 se uskuteční na pražském Výstavišti v Holešovicích veletrh Festival Evolution. Najdete tu pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu. Veletrh nabídne pět obvyklých okruhů - Biostyl - Zdraví - Ecoworld - Alternativa - Osobní rozvoj. Energy Czech Republic a.s. zde představí ucelenou nabídku přírodních produktů spojenou s diagnostikou organismu přístrojem Supertronic.
Přijďte navštívit expozici Energy!

HIMALAYAN APRICOT OIL

7.11.2018

Oblast ve Skardu, pomyslné vstupní bráně do himálajského Kašmíru a současné sídlo Dalajlamy, je známá nejen svou mimořádnou spiritualitou, ale také dobrou úrovní znalostí tradičních terapeutických metod. Firmě Energy se úspěšně podařilo navázat na místní tradiční a šetrnou ruční produkci meruňkového oleje v dané oblasti. Himalayan Apricot oil se lisuje pouze za studena ze zralých plodů, které dorůstají ve výšce 4 500 metrů nad mořem a díky mimořádným klimatickým podmínkám obsahují nadprůměrně vysoký obsah důležitých účinných látek.

Olej z meruňkových jader je především zdrojem provitaminu A, vitaminu C, vitaminů skupiny B včetně kyseliny listové, a jako jediný také obsahuje unikátní B15 a B17. Z minerálních látek obsahuje železo, hořčík, vápník, draslík, měď, fosfor a křemík, dále též nenasycené mastné kyseliny. Zobrazit více...

ORGANIC SEA BERRY OIL

7.11.2018

Domovem Organic Sea Berry oil je náhorní tibetská oblast ve výšce kolem 4 000 metrů nad mořem. Plody rakytníku jsou zde nesmírně koncentrované. Účinné látky jsou v nich obsaženy v násobných množstvích. Například u vitaminu C se jedná až o trojnásobek toho, co obsahují rakytník sibiřský nebo evropský, které jsou u nás běžně k dostání.

Plody pro Organic Sea Berry oil jsou výhradně ručně sbírané a na místě ihned zpracované. Protože se jedná o nejvzácnější formu takzvaného „seed oil“, jsou z jednotlivých plodů nejprve separována jejich semínka. Teprve z nich se potom šetrnou CO2 extrakcí získává malé množství oleje. Pouze tento typ oleje obsahuje nejkoncentrovanější esenci nutričních látek včetně těch, které se v přírodě vyskytují jen vzácně. Mezi ně patří např. nenasycená mastná kyselina omega-7! Olej dále obsahuje až 190 bioaktivních nutrientů, 17 vitaminů, 14 minerálů, 18 aminokyselin, vysoké zastoupení karotenoidů, flavonoidy, kyselinu listovou, třísloviny, minerální soli a další…Zobrazit více...

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.