PODPOŘTE ZDRAVÍ SVÝCH DĚTÍ ANEB POHODOVÝ NÁVRAT DO LAVIC

1. 9. 2022

Podzim nám pomalinku klepe na dveře, a ruku v ruce s ním i velké výkyvy teplot. K tomu všemu vaše děti začínají opět trávit čas v kolektivu. Protože štěstí přeje připraveným, přinášíme vám tipy, čím nejlépe podpoříte jejich imunitu a vitalitu.

DUHA NA TALÍŘI
Víte o tom, že bychom si denně měli dopřát pestrá jídla zahrnující ovoce a zeleninu odpovídající všem barvám duhy? Stačí, abyste dítěti připravili od každé barvičky 1 porci.

VITAMIN C NAD ZLATO
Je vaše dítko často nemocné nebo unavené? Zřejmě mu chybí vitamin C. Jeho nedostatek působí negativně na nervovou soustavu a ohrožuje správné fungování imunitního systému. Dětem od 3 let můžete podávat 1 tabletu FLAVOCELU denně.

OMEGA 3 PRO DOBROU KONCENTRACI
Omega 3 nenasycené mastné kyseliny mají stěžejní vliv na mozkovou i srdeční činnost a také stav zraku. Velkou roli hrají i u dětí! Ideálním zdrojem jsou samozřejmě ryby. Ty bychom měli jíst alespoň dvakrát až třikrát týdně… Ruku na srdce… Výsledky studií mluví jasně – česká populace trpí nedostatkem omega 3, a naopak kvůli konvenční stravě vykazuje nadbytek omega 6. Tento nepoměr pak může vést k chronickým zánětlivým chorobám. Dvě kapsle VITAMARINU denně anebo 1 lžička oleje ORGANIC SACHA INCHI (rostlinného zdroje omega 3) se určitě vyplatí!

PREVENCE JE ZÁKLAD
V období zvýšeného výskytu nachlazení je imunitní obrana dětí v kolektivu vystavena většímu náporu než kdy jindy. Proto je ideální již od září preventivně podávat VIRONAL (1 kapka na 10 kg váhy). Účinek ještě podpoříte PROBIOSANEM INOVUM. Svému dítěti tak postupně vybudujete zdravou střevní mikroflóru. Vyzkoušejte také v lahvi s pitím do školy rozmíchat cca 10-15 kapek FYTOMINERALU.

MALÉ KOUZLO NA ZÁVĚR
Celkový výsledek si pojistěte SPIRONEM, který dezinfikuje vzduch a vašemu dítku přeci jen vytvoří alespoň částečnou ochrannou bariéru. Před odchodem do školy jej stříkněte dětem na oděv a doma po návratu rozprašte do pokojíčku anebo zkuste rovnou SPIRON DO AROMALAMPY.

Přejeme vám i vašim dětem bezstarostný podzim a pevné zdraví!


Zobrazit více...

VÝŽIVA PRO VAŠE SPORTOVNÍ VÝKONY

31. 8. 2022

Rádi se hýbete a chcete svému tělu dodat dostatek proteinů a výživných látek? Nemusíte nutně sahat po průmyslově zpracované „supervýživě“. Nechte se inspirovat,
co pro vás sama příroda přichystala ve své nejčistší podobě, a díky čemu pocítíte přísun energie bez výčitek…

PRAVÉ ENERGETICKÉ NAKOPNUTÍ
Asi ne náhodou se jednomu vojákovi v armádě (manžel naší kolegyně) dostal do ruky ZELENÝ JEČMEN. Víte, jak to dopadlo? Za chvíli vozil několik balíčků i svým kolegům… Proč? Protože prostě zažili to správné nakopnutí! Tenhle zelený zázrak člověka doslova vyburcuje. S úspěchem jej vyzkoušejte před sportovním výkonem, jeho energie je okamžitá a dravá. Kromě spektra vitaminů a minerálů do svého těla dostanete přes 20 živých enzymů. Člověk se totiž rodí jen s jejich určitou zásobou. To jsou endogenní enzymy, a když tělu nedodáme s potravou ty exogenní, zásoba se vyčerpá, a dochází k předčasnému stárnutí. Při pravidelném přísunu potravou se organismus vzpruží, potíže stáří vymizí, buňky se regenerují, a dojde k postupnému omlazení, a to i ve sféře sexuální. Na co si ale dávejte pozor, aby zdroj pocházel z ekologicky čistých oblastí! S Energy ječmenem získáváte záruku původu z nejčistší lokality na Zemi… A jestli se vám nechce míchat nápoj, zkuste JEČMEN V TABLETÁCH.

DOBŘE VSTŘEBATELNÉ PROTEINY
Nemáme nic proti proteinovým nápojům nebo tyčinkám… ale četli jste někdy, co kromě proteinů taky obsahují? My sázíme na čistě přírodní HAWAII SPIRULINU! Jedna porce Havajské spiruliny vám dodá větší množství důležitých antioxidantů, enzymů, vitaminů (včetně B12) a minerálů, než je obsaženo v běžné porci ovoce nebo zeleniny. K tomu je nejlepším zdrojem rostlinných, dobře vstřebatelných bílkovin (až 70 % obsahu při 80% vstřebatelnosti). Rychle posílí vaši výkonnost, ale také zregeneruje tělo po vysoké zátěži.

PRO SÍLU A VYTRVALOST
Přesně na tohle je expertem ORGANIC MACA. Maca je jedna z nejstarších bylin na světě, kterou již starověcí Inkové užívali k posilování psychické a fyzické odolnosti, dodání energie a samozřejmě pro její silné afrodiziakální účinky. Zajímavým faktem je, že vyrůstá v jihoamerických horách ve výšce 3000 až 4000 metrů nad mořem v drsných a nepříznivých podmínkách, kde již nerostou skoro žádné rostliny. Právě díky téhle svojí síle má své skvělé účinky i na náš organismus. Za zmínku stojí obsah všech devíti důležitých esenciálních aminokyselin (tělo si je neumí samo vyrábět, a proto je musíme dodávat stravou). Při pravidelném užívání zlepšuje psychickou i fyzickou kondici a podporuje růst svalové hmoty.

LEPŠÍ NEŽ KÁVA
Víte, proč se obyvatelé Japonska dožívají vysokého věku? Jedním z důvodů je pravděpodobně časté popíjení zeleného čaje. ORGANIC MATCHA je pro vás to pravé energetické nastartování, rozhodně zdravotně příznivější než káva! Vysoký obsah katechinů, zejména EGCG, prospívá srdci, pomáhá udržet optimální hmotnost a podpoří fungování mozku. Vědci přišli na to, že působí až stokrát víc antioxidačně než vitamin C nebo E! Jeden šálek zeleného čaje se tak může vyrovnat například porci brokolice, špenátu nebo mrkve.

Přejeme vám hodně životní energie a radosti z pohybu!


Zobrazit více...

PROBUĎTE V SOBĚ ŽIVOT!

29. 4. 2022

Počasí nás láká ven na výlety, na kolo nebo jen tak někam do přírody na piknik. Mnoho lidí ale pociťuje na svém těle příznaky jarní únavy a nemá jaksi sílu se rozpohybovat. Proto vám přinášíme pár tipů pro doplnění a navýšení tělesné energie.Malý velký životabudič
Rádi se hýbete, milujete pobyt v přírodě, ale zjara vám chybí šťáva? Dodejte si ji v podobě REVITAE. Obsažený kořen ženšenu pozvedne výkon i psychiku, chlorela pročistí játra a jemně detoxikuje tělo, ginko biloba nakopne mozkové závity a rakytník se postará o srdíčko i přísun životní energie.

Minerály a zásadité potraviny proti překyselení těla
Nezdravé potraviny tělo zbytečně zatěžují a zakyselují, přičemž vedlejším efektem bývá právě únava. Sledujte proto etikety a kupujte a vařte pouze ze surovin, které jsou co nejvíce přirozené, a tedy co nejméně průmyslově upravené…
Minerály jsou nezbytné k tomu, aby uvedly zpět do rovnováhy překyselený organismus. Kápněte 30 kapek FYTOMINERALU do láhve s vodou a celý den popíjejte. Skvěle zásaditě a energicky působí i ORGANIC BARLEY JUICE POWDER, který je dobré popíjet mezi jídly, tedy co nejvíce na lačno, ideálně 2x denně.

Zdravé nakopávače
Začněte svůj den s šálkem QI DRINKU, protože posiluje slezinu, tedy orgán, který je podle tradiční čínské medicíny zodpovědný za tvorbu naší čchi (energie). Místo kávy během dne vsaďte na ORGANIC MATCHA, která vás skutečně vyburcuje.

Vyřešte dlouhodobý problém s nedostatkem energie
Pokud máte chronickou únavu a již si nevíte rady, vsaďte na STIMARAL a MYCOPULM. Po pár týdnech užívání budete mile překvapeni, jak své tělo zase hezky „nakopnete“.

Přejeme vám akční jaro!

Zobrazit více...

NOVÁ PRODUKTOVÁ ŘADA MYCOSYNERGY

Unikátní synergie léčivých hub a bylinných extraktů

1.12. 2021

Podle vědeckých poznatků žijí houby na Zemi okolo 2,5 miliardy let, tedy mnohem déle než my, lidé. Zažily tu již všechno a přesto přežily.

Propojují svým podhoubím celou planetu jako obrovská komunikační síť. Disponují schopnostmi množit se neuvěřitelnými strategiemi a způsoby, dokáží najít nejpřímější cestu k cíli a prorazit i ty největší překážky, umí ovlivnit mysl…

Ekosystém hub je pro nás neuvěřitelným zdrojem možností, jak blahodárně působit na disharmonie v lidském organismu, včetně těch nejzávažnějších. Naše nová řada houbových produktů MYCOSYNERGY si tuto výzvu vzala za cíl, ale zároveň jsme chtěli pro vás ještě něco navíc… Běžné terapeutické produkty s léčivými houbami mají již svou vyšlapanou cestu, my jsme se ale vydali ambicióznějším směrem: speciálně vybrané bylinné extrakty posilují účinek vitálních hub žádoucím způsobem a zároveň podporují oblasti, které by samotné houby v takto vysokých dávkách měly tendenci oslabovat. Výsledným produktem jsou vyvážené, dobře tolerované přípravky s vysokým a jasně definovaným působením.

První vlaštovky z této řady jsou MYCOPULM, podporující dráhu plic a tlustého střeva a MYCOREN s účinky tentokrát na ledviny, prostatu a močový měchýř. Během následujících měsíců se můžete těšit na další, jež postupně pokryjí všechny zásadní oblasti lidského těla, a vhodně tak doplní současné produkty Pentagramu.

Zobrazit více...

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.