NOVINKA PRO VÁS - VEŘEJNÁ PORADNA ENERGY

1.3. 2020

Pro návštěvníky našich internetových stránek jsme nově otevřeli veřejnou poradnu, jejímž prostřednictvím můžete položit svůj dotaz naší konzultantce s dlouholetou zkušeností s přípravky Energy. Poradí Vám při úlevě od zdravotních problémů, zdůrazňujeme však, že konzultace v žádném případě nemůže nahradit diagnózu lékaře. K jejímu stanovení je nutná osobní návštěva u specialisty. Úkolem poradny je navrhnout zájemcům jednu z možností posílení a povzbuzení organismu prostřednictvím přípravků Energy.

Naše poradkyně, Ing. Kateřina Hosová, zahájila svou cestu pokusy s přípravky Energy sama na sobě v roce 1996. Po členské registraci se za několik let stala součástí týmu brněnského Klubu Energy, kde je od roku 2015 v roli zástupce vedoucí. Vzdělává se dlouhodobě a průběžně, prošla kompletním školením Supertronic, základy TČM, kurzem „Gynekologie od A do Z“, školeními „Produkty Energy v praxi“ a kurzem celostního přístupu v kosmetické péči s řadou Beauty Energy. Samozřejmostí je pak studium lidské anatomie a fyziologie.
Zobrazit více...

NÁŠ VITAFLORIN,
VAŠE VITALITA

1.2. 2020

Na rozdíl od synteticky připravených vitaminů pochází obsah Vitaflorinu z čistě přírodních zdrojů. Jsou tělu bližší a lépe se vstřebávají. Jejich účinek je zesílen přítomností bioflavonoidů, minerálů a přírodních antioxidantů.
Vitaflorin zásobuje tělo optimálním množstvím vitaminů v přírodní formě, podporuje imunitní systém, zvyšuje odolnost proti stresu a vyrovnává negativní vlivy způsobené znečištěním životního prostředí. Zlepšuje psychickou kondici, povzbuzuje náladu a předchází únavě a vyčerpání. Podporuje trávení, chrání sliznice trávicího traktu a zajišťuje dobrý stav střev mj. i při špatném stravování, změnách stravovacích zvyklostí, nebo i veganské stravě či averzi k rybím produktům. Pomáhá také tělo ochraňovat při vyčerpávajícím životním stylu – stres, alkohol, kouření, pití kávy.
Zobrazit více...

JAK PODPOŘIT STŘEVNÍ MIKROBIOM

1.1. 2020

Vědci v 21. století objevili, že v lidském těle se nachází nový orgán. Ale na rozdíl od srdce, mozku nebo plic se neskládá z lidské tkáně, nýbrž z bilionů bakterií. Říká se mu mikrobiom a nachází se právě ve střevě.
Střevní bakterie produkují hormony a neurotransmitery (serotonin), které náš organismus potřebuje k emocionální stabilitě a rozeznávacím schopnostem. Zároveň upravují imunitní systém, zapínají a vypínají geny a přes bloudivý nerv vysílají zprávy do mozku. Mikrobiom chrání střevní stěnu, vytváří některé vitaminy, rozkládá potravu, získává z ní živiny, učí imunitní systém rozpoznávat nepřátele, tvoří protizánětlivé látky, moduluje jedovatost požitých chemikálií pro naše játra atd. Vidíme tedy, že střevní mikrobiom reguluje řadu různých procesů. Funguje jako superpočítač. A proto jej můžeme nazvat kontrolním centrem těla. Problémy ale nastanou, když v něm zavládne nepořádek.
Pro podporu, obnovu a znovunastolení rovnováhy ve střevním mikrobiomu lze doporučit přípravek Probiosan Inovum – obsahuje probiotické bakterie, inulin, betaglukany a kolostrum. Probiotický komplex zahrnuje všech 10 nejdůležitějších kmenů v počtu 10 miliard bakterií (po celou dobu životnosti produktu).
Zobrazit více...

ANTIVIROTIKA ENERGY

1.11. 2019

Začali jsme antibiotika používat téměř na každé kýchnutí, ukazuje se však dnes stále zřetelněji, že většina z nich přestává zabírat a vzniká rezistence, tedy antibiotika přestávají účinkovat. Navíc většina onemocnění z nachlazení je virového původu a na viry antibiotika nezabírají.

Nejlepší cestou je samozřejmě zaměřit se na zvyšování imunity, ale když už se nám podaří nějakou tu rýmu či angínu chytit, případně je přinesou děti ze školky či ze školy, existuje možnost využití antivirotických přípravků Energy.
Ihned na počátku onemocnění – i preventivně – nasadíme Grepofit a Vironal. Při těžším průběhu Drags Imun. Pomohou také Fytomineral, Flavocel či Vitaflorin, které doplní potřebné vitaminy a minerály v přírodní formě. Lokálně použijeme bylinný krém Droserin. Dále můžeme využít Cistus incanus, Cytosan, na podporu imunitního systému Imunosan, zevně pak sprej Spiron či přípravek Audiron na opary. Zelené potraviny – přípravky Barley juice, Spirulina Barley a Chlorella, Goji a Sea Berry působí hojivě a podpůrně díky obsahu chlorofylu, přirozených vitaminů, antioxidantů, minerálů a enzymů.
Čaje Lapacho a Uncaria tomentosa (Vilcacora) mají oba výrazné antibakteriální, antivirové a imunitu podporující účinky, působí i proti plísním. Nať Chanca Piedra působí příznivě při zánětech a infekcích močopohlavního systému, také při nachlazení, horečce a chřipce. Nesmíme vynechat léčivé koupele v Balneolu.
Zobrazit více...

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.