LETNÍ LÉKÁRNIČKA ENERGY

1.8. 2020

Abychom zvládli léto bez újmy na zdraví, připravme se na něj. Překonat možná rizika a nástrahy, které letní období a dovolenkové aktivity přinášejí pomohou následující tipy.

Během cesty v horku je potřeba mít s sebou dostatek tekutin, nejlépe čisté vody, do které rozpustíme přiměřené množství Fytomineralu. Proti cestovatelskému průjmu, salmonelóze, infekčním bakteriálním onemocněním velmi prospívá Drags Imun. Upravit střevní mikroflóru a trávení pomůže Probiosan a Probiosan Inovum. Samozřejmě je rozumné hlídat si příjem potravy nejen co do kvantity, ale i kvality – pozor na bizarní kombinace jídel, nápojů a na alkohol. Pokud to přeženeme, může být velmi prospěšný bylinný koncentrát Regalen. Ten lze rozpuštěný ve sklenici vody užít preventivně před „hodováním“. Po nadměrném příjmu alkoholu je třeba rehydratovat organizmus příjmem vody. Lze do ní přidat Vironal, který bývá efektivní při zánětu, resp. podráždění žaludku alkoholem. Blahodárně na zanícené sliznice působí také Cytosan. Dá se užít i tak, že jedna až dvě kapsle se otevřou a vsypou do sklenice vlažné vody, zamícháním vznikne nápoj barvy černé kávy. Na dřívější zotavení mysli a rychlejší odbourání alkoholu příznivě působí zelený čaj Organic Matcha. Při zánětech močových cest užijeme Organic Cranberry powder a oil společně s vyššími dávkami Grepofitu. Harmonizovat nervový systém a dosáhnout psychickou rovnováhu pomáhá bylinný koncentrát Relaxin a také Stimaral. Určitě je moudré přibalit sprej Spiron, který poslouží nejen ke zlepšení ovzduší v interiéru, ale i jako nouzová dezinfekce rukou, kůže či drobných poranění a také při vzniku náhlé nevolnosti. Bylinný krém Artrin se uplatní při natažení a bolesti svalů, kloubů, šlach a páteře. Ruticelit zase při varixech, pocitu těžkých nohou, křečích a otocích.
Číst dále...

UNIVERZITA ENERGY
SE OTEVÍRÁ!

1.7. 2020

Semináře Univerzity Energy zahajují. Těšíme se, že Vás opět uvidíme osobně.
Přehled podzimních seminářů:
Zdraví ženy a produkty Energy 26.9.2020
Neurovývojové poruchy u dětí 3.10.2020
TČM a Energy pro pokročilé 17.10.2020
Produkty Energy II. 28.11.2020
TČM a Energy pro pokročilé 29.11.2020
Supertronic pro pokročilé B1 a B2 12.-13.9.2020
Supertronic pro prof. Terapeuty A1 a A2 3.-4.10.2020
Kurz Supertronic pro začátečníky 17.-18.10.2020

Chcete zdokonalit své odborné znalosti? Tak neváhejte a přihlašte se včas!
Zobrazit více...

JAK NA SLUNEČNÍ ALERGII S PRODUKTY ENERGY?

30.6. 2020

Alergie na sluneční záření je čím dál tím rozšířenější fenomén. Nutno ale podotknout, že v tomto případě se nejedná o alergii v pravém smyslu slova, nicméně vznikají při ní v těle látky, které již samotným působením slunečního záření u citlivějších lidí vyvolávají změny na pokožce podobné alergické reakci. Důvod těchto projevů není zcela znám. Předpokládá se ale, že asi ze 70–80 % způsobuje tyto problémy dlouhovlnné sluneční UV-A záření.

Příznaky solární dermatitidy se vyskytují zpravidla na místech vystavených slunečním paprskům. Na kůži se většinou objeví svědící červené, flekaté mapy, které postupně přechází v pupínky, puchýře a zduřeniny. Nejčastěji se vyskytuje především ve výstřihu, na ramenou a pažích, nohách a nártech.

Jak si tedy v takové situaci pomoci s přípravky Energy? Jakmile začne slunečná sezona, užívejte 3x denně 2 kapsle Cytosanu mezi jídly, dokáže vás ochránit před nadbytečným slunečním zářením lépe než opalovací krémy. Preventivně vás před alergií (i sluneční) pomůže ochránit Peralgin (2-2-2). Udržujte svoji kůži hydratovanou a mažte se před i po slunění. Použít můžete širokou paletu olejů, krémů a tělových mlék jako Dermaton oil, Dermaton gel, Cytovital či Caralotion. Pokud to se sluníčkem přeženete a objeví se začervenání, nebo dokonce pupínky, přípravkem číslo jedna je Artrin. Okamžitě ho aplikujte ve vyšší vrstvě.

Zobrazit více...

NOVINKA PRO VÁS - VEŘEJNÁ PORADNA ENERGY

1.3. 2020

Pro návštěvníky našich internetových stránek jsme nově otevřeli veřejnou poradnu, jejímž prostřednictvím můžete položit svůj dotaz naší konzultantce s dlouholetou zkušeností s přípravky Energy. Poradí Vám při úlevě od zdravotních problémů, zdůrazňujeme však, že konzultace v žádném případě nemůže nahradit diagnózu lékaře. K jejímu stanovení je nutná osobní návštěva u specialisty. Úkolem poradny je navrhnout zájemcům jednu z možností posílení a povzbuzení organismu prostřednictvím přípravků Energy.

Naše poradkyně, Ing. Kateřina Hosová, zahájila svou cestu pokusy s přípravky Energy sama na sobě v roce 1996. Po členské registraci se za několik let stala součástí týmu brněnského Klubu Energy, kde je od roku 2015 v roli zástupce vedoucí. Vzdělává se dlouhodobě a průběžně, prošla kompletním školením Supertronic, základy TČM, kurzem „Gynekologie od A do Z“, školeními „Produkty Energy v praxi“ a kurzem celostního přístupu v kosmetické péči s řadou Beauty Energy. Samozřejmostí je pak studium lidské anatomie a fyziologie.
Zobrazit více...

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.