8 TIPŮ JAK SI UŽÍT LÉTO VE ZDRAVÍ aneb zabalte si na cesty lékárničku Energy

24.5. 2021

Přinášíme vám tipy, jak zvládnout léto ve zdraví a pohodě. S Energy produkty hravě překonáte možná rizika a nástrahy, které toto období přináší. Takže hurá vstříc letním radovánkám, a to bez obav!


1. Dostatek minerálů osvěží tělo
Během cestování v horku naše tělo potřebuje hodně tekutin. Do láhve s vodou přidejte 30 kapek FYTOMINERALU – skvěle dodá energii a probudí vaše smysly!

2. Obrňte trávicí trakt
Proti cestovatelskému průjmu nebo infekčním bakteriálním onemocněním doporučujeme udatného bojovníka DRAGS IMUN. Radši ale nic nenechte náhodě a pečujte o svou střevní mikroflóru již s předstihem: dopřejte si PROBIOSAN nebo PROBIOSAN INOVUM.

3. Když je nejhůř, pomohou Energy „Vyprošťováky“
Přehnali jste to s alkoholem? Rychle sáhněte po REGALENU. Ten lze užít i preventivně, rozpuštěný ve sklenici vody před hodováním. Po alkoholovém dýchánku pijte hodně vody s pár kapkami VIRONALU, který pomůže při podráždění žaludku. Blahodárně působí i CYTOSAN. Jednu nebo dvě kapsle vysypejte do sklenice vody. Na rychlé zotavení mysli i odbourání alkoholu má skvělý efekt také zelený čaj ORGANIC MATCHA.

4. Nedejte zánětu šanci!
Při náznacích zánětu močových cest neváhejte užít ORGANIC CRANBERRY POWDER a OIL společně s vyššími dávkami GREPOFITU.

5. Čisté ruce a zdravý vzduch
Nezapomeňte přibalit SPIRON, který krásně provoní i dezinfikuje vzduch v interiéru. Poslouží i jako nouzová dezinfekce rukou.

6. Na klíšťata a komáry tentokrát přírodně!
S naším TICK-A-TACK se nemusíte bát chemie…

7. Pohyb s lehkostí a bez bolesti
Bylinný krém ARTRIN uplatníte při natažení a bolesti svalů, kloubů, šlach a páteře. RUTICELIT zase při varixech, pocitu těžkých nohou, křečích nebo otocích.

8. Prostě si užívejte a relaxujte!
Předešlé měsíce byly pro většinu z nás velmi náročné, proto se prostě rozhodněte pro léto v pohodě. Tu vám navíc skvěle podpoří RELAXIN.

Prožijte krásné léto plné zážitků a zdraví. Zasloužíte si to!

Zobrazit více...

ZATOČTE S JARNÍ ÚNAVOU I ALERGIÍ

1.5. 2021

Přinášíme vám tipy, jak si užít letošní jaro naplno

Jaro je konečně tu! A my po zimě ožíváme, chceme být venku a radovat se ze života. Někdy nám tu radost ale dokáže zkazit pořádná
jarní únava, nebo dokonce alergie. Naštěstí pro vás máme tipy, jak se s těmito stavy hezky přirozeně vypořádat.

Proč jarní únava?
Na jaře přichází zúčtování toho, jak jsme se o své tělo starali během zimy. Ta je obdobím klidu, které bychom měli respektovat. Je proto dobré chodit brzy spát, jíst tepelně upravená jídla a zbytečně nevydávat příliš rychlého (jangového) pohybu. Držíme se ale těchto pravidel a žijeme v souladu s přírodními zákony? Většinou ne. Na jaře se pak nestačíme divit, jaký úbytek sil dožene nejednoho z nás. Přitom by to mělo být přesně naopak.

Malý velký životabudič
Rádi se hýbete, milujete pobyt v přírodě, ale zjara vám jaksi chybí šťáva? Doplňte síly v podobě REVITAE. Každá kapsle je doslova nadupaná top rostlinkami na rozproudění energie! Kořen ženšenu pozvedne výkon i psychiku, chlorela pročistí játra a jemně detoxikuje tělo, ginko biloba nakopne mozkové závity a rakytník se postará o srdíčko i přísun životní energie.

Vítězství nad kapesníkem
Zdrojem silné únavy je také jarní alergie. Tady vsaďte na PERALGIN. Obsahuje výtažky z úžasné rostlinky perily křovité, která umí usměrnit přemrštěné reakce imunitního systému na pyl nebo prach. Poradí si při slzení a svědění očí nebo „tekoucím nosu“.

Přejeme vám letošní jaro bez uslzených očí a kapesníků, prostě takové, jaké má být: plné síly a radosti ze života.
Zobrazit více...

POZNEJTE ZÁZRAČNÉ ÚČINKY AROMATERAPIE

1.4. 2021

Pod zdánlivě jemnou terapeutickou metodou se skrývá velká síla. Tento příjemný a propracovaný systém prevence i léčby nemocí a psychických problémů uzdravuje lidstvo již tisíce let.
Esenciální oleje – cenné vonné látky, které se získávají z rostlin destilací, jsou malým zázrakem. Působí totiž komplexně: na fyzické tělo, psychiku i duši.

Cesta vůně do těla
Když dýcháme, molekuly esencí procházejí nosem a přes čichové neurony putují až k limbickému systému – té části mozku, jež se zabývá přežitím, instinkty a emocemi. Další, velmi známý způsob užití, je inhalace, účinná obzvlášť při dýchacích problémech. Esence vstupují do plic, poté jsou krevním řečištěm roznášeny ke všem tkáním. Průnik kůží by asi napadl málokoho z nás. Ale molekuly esencí jsou tak malé, že si to přes kůži zamíří až do cév, díky kterým cirkulují po celém těle.

Vitalita a harmonizace emocí
Esence regenerují každou buňku v těle, posilují imunitu, napomáhají detoxikaci, utužují kondici. Dalším zajímavým účinkem je vyladění psychiky, zklidnění bouřlivých návalů emocí, rozpuštění stresu a povzbuzení k trvalé životní radosti. Mohou být také naším duchovním průvodcem při prožívání krás života a přítomného okamžiku, vedou k uvědomění, kdo jsme a kam směřujeme.

Láska na první pohled: pět osobitých vůní Energy
Na našich KLUBECH máte možnost nasát vůni i atmosféru pěti nádherných esencí, které mají afinitu k pěti orgánům v rámci Regenrace v Pentagramu®.

LEVANDULE z teplých španělských svahů
GERÁNIUM z pobřeží Jižní Afriky
YLANG-YLANG z Madagaskaru
MÁTA z dálné Indie
POMERANČ z Brazílie
Zobrazit více...

NOVINKA: ONLINE WEBINÁŘE

1.9. 2020

V rámci Univerzity Energy jsme pro vás připravili novou možnost, jak dále doplňovat a rozvíjet svoje odborné znalosti, aniž byste museli daleko cestovat. Zúčastněte se online webinářů, které probíhají v živém přenosu přes internet. Jejich součástí je interakce a komunikace s lektorem, a to pomocí chatu, diskuzního okénka. Webináře se uskutečňují prostřednictvím aplikace Zoom. Stačí si jen vybrat téma na www.energy.cz a my Vám zašleme přístup na příslušný webinář. Začíná vždy v 19 hodin, trvá 1 hodinu a poté následuje diskuze.
Vážíme si Vašeho stále narůstajícího zájmu o náš vzdělávací program, tuto novinku Vám nyní přinášíme ZDARMA!
Přehled webinářů:
» KOSMETICKÁ PÉČE A ŘADA BEAUTY ENERGY V SOULADU S CELOSTNÍM PŘÍSTUPEM
» IMUNITA V KONTEXTU TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY A PRODUKTŮ ENERGY
» DETOXIKACE A JAK NA NI
» TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA JAKO NOSNÝ SYSTÉM VÝBĚRU PRODUKTŮ ENERGY
» PRODUKTY ENERGY – ZÁKLADNÍ INFORMACE
Zobrazit více...

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.