VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ

Užijte si krásné léto a vyhrajte lákavé ceny!

1.7. 2021

Léto je konečně tu a my věříme, že to bude krásný čas, kdy se konečně všichni znovu nadechneme a obnovíme své síly i radost ze života! Chystáte se někam k moři nebo poznávat krásy naší vlasti, či jen tak relaxovat na chalupě?  Tak jako tak, zpříjemněte si čas naší letní soutěží. Letos jsou ceny totiž vážně neodolatelné… Při nákupu mýdel nebo krémů od nás získáte nejen výraznou slevu, ale k tomu i šanci vyhrát luxusní dárečky!

Na co se může těšit patnáct šťastlivců?
1.CENA
nádherná a k tomu i praktická cestovní taška REISENTHEL
QI collagen (kolagenový nápoj, srpnová novinka)
QI coffee
aroma esence Sweet orange
Argan oil
Cytovital renove

2.-3.CENA
luxusní pikniková termo taška REISENTHEL pro celou rodinu
QI collagen
QI coffee
aroma esence Sweet orange
Cytovital renove


4.-15.CENA
QI collagen
QI coffee
aroma esence Sweet orange
Cytovital renove


Jak na to?
Jak se dostanete do slosování? Stačí, když nám do 31.8. 2021 pošlete vyplněný kupon s odpovědí na soutěžní otázku:
„JAKÝ KRÉM JE NEJVHODNĚJŠÍ NA REGENERACI KLOUBŮ A SVALŮ?“
a k tomu prodejní doklad o nákupu 2 krémů nebo 2 mýdel Pentagramu® na email: letnisoutez@energy.cz nebo na naši adresu:
Energy Czech Republic a. s.
Trojská 39/201
171 00 Praha 7

Soutěžní kupony najdete v letním vydání magazínu VITAE anebo online ZDE>>
Tak hurá do toho, držíme vám palce!

Extra tip pro vaše bezstarostné radovánky
Zejména pobyt u vody s sebou přináší určité „nástrahy“, například v podobě zánětu močových cest… Nenechte proto nic náhodě. Při nákupu nad 400 Kč totiž získáte Organic Cranberry juice powder jako první pomoc s 50% slevou! 😉


Zobrazit více...

8 TIPŮ JAK SI UŽÍT LÉTO VE ZDRAVÍ aneb zabalte si na cesty lékárničku Energy

24.5. 2021

Přinášíme vám tipy, jak zvládnout léto ve zdraví a pohodě. S Energy produkty hravě překonáte možná rizika a nástrahy, které toto období přináší. Takže hurá vstříc letním radovánkám, a to bez obav!


1. Dostatek minerálů osvěží tělo
Během cestování v horku naše tělo potřebuje hodně tekutin. Do láhve s vodou přidejte 30 kapek FYTOMINERALU – skvěle dodá energii a probudí vaše smysly!

2. Obrňte trávicí trakt
Proti cestovatelskému průjmu nebo infekčním bakteriálním onemocněním doporučujeme udatného bojovníka DRAGS IMUN. Radši ale nic nenechte náhodě a pečujte o svou střevní mikroflóru již s předstihem: dopřejte si PROBIOSAN nebo PROBIOSAN INOVUM.

3. Když je nejhůř, pomohou Energy „Vyprošťováky“
Přehnali jste to s alkoholem? Rychle sáhněte po REGALENU. Ten lze užít i preventivně, rozpuštěný ve sklenici vody před hodováním. Po alkoholovém dýchánku pijte hodně vody s pár kapkami VIRONALU, který pomůže při podráždění žaludku. Blahodárně působí i CYTOSAN. Jednu nebo dvě kapsle vysypejte do sklenice vody. Na rychlé zotavení mysli i odbourání alkoholu má skvělý efekt také zelený čaj ORGANIC MATCHA.

4. Nedejte zánětu šanci!
Při náznacích zánětu močových cest neváhejte užít ORGANIC CRANBERRY POWDER a OIL společně s vyššími dávkami GREPOFITU.

5. Čisté ruce a zdravý vzduch
Nezapomeňte přibalit SPIRON, který krásně provoní i dezinfikuje vzduch v interiéru. Poslouží i jako nouzová dezinfekce rukou.

6. Na klíšťata a komáry tentokrát přírodně!
S naším TICK-A-TACK se nemusíte bát chemie…

7. Pohyb s lehkostí a bez bolesti
Bylinný krém ARTRIN uplatníte při natažení a bolesti svalů, kloubů, šlach a páteře. RUTICELIT zase při varixech, pocitu těžkých nohou, křečích nebo otocích.

8. Prostě si užívejte a relaxujte!
Předešlé měsíce byly pro většinu z nás velmi náročné, proto se prostě rozhodněte pro léto v pohodě. Tu vám navíc skvěle podpoří RELAXIN.

Prožijte krásné léto plné zážitků a zdraví. Zasloužíte si to!

Zobrazit více...

POZNEJTE ZÁZRAČNÉ ÚČINKY AROMATERAPIE

1.4. 2021

Pod zdánlivě jemnou terapeutickou metodou se skrývá velká síla. Tento příjemný a propracovaný systém prevence i léčby nemocí a psychických problémů uzdravuje lidstvo již tisíce let.
Esenciální oleje – cenné vonné látky, které se získávají z rostlin destilací, jsou malým zázrakem. Působí totiž komplexně: na fyzické tělo, psychiku i duši.

Cesta vůně do těla
Když dýcháme, molekuly esencí procházejí nosem a přes čichové neurony putují až k limbickému systému – té části mozku, jež se zabývá přežitím, instinkty a emocemi. Další, velmi známý způsob užití, je inhalace, účinná obzvlášť při dýchacích problémech. Esence vstupují do plic, poté jsou krevním řečištěm roznášeny ke všem tkáním. Průnik kůží by asi napadl málokoho z nás. Ale molekuly esencí jsou tak malé, že si to přes kůži zamíří až do cév, díky kterým cirkulují po celém těle.

Vitalita a harmonizace emocí
Esence regenerují každou buňku v těle, posilují imunitu, napomáhají detoxikaci, utužují kondici. Dalším zajímavým účinkem je vyladění psychiky, zklidnění bouřlivých návalů emocí, rozpuštění stresu a povzbuzení k trvalé životní radosti. Mohou být také naším duchovním průvodcem při prožívání krás života a přítomného okamžiku, vedou k uvědomění, kdo jsme a kam směřujeme.

Láska na první pohled: pět osobitých vůní Energy
Na našich KLUBECH máte možnost nasát vůni i atmosféru pěti nádherných esencí, které mají afinitu k pěti orgánům v rámci Regenrace v Pentagramu®.

LEVANDULE z teplých španělských svahů
GERÁNIUM z pobřeží Jižní Afriky
YLANG-YLANG z Madagaskaru
MÁTA z dálné Indie
POMERANČ z Brazílie
Zobrazit více...

NOVINKA: ONLINE WEBINÁŘE

1.9. 2020

V rámci Univerzity Energy jsme pro vás připravili novou možnost, jak dále doplňovat a rozvíjet svoje odborné znalosti, aniž byste museli daleko cestovat. Zúčastněte se online webinářů, které probíhají v živém přenosu přes internet. Jejich součástí je interakce a komunikace s lektorem, a to pomocí chatu, diskuzního okénka. Webináře se uskutečňují prostřednictvím aplikace Zoom. Stačí si jen vybrat téma na www.energy.cz a my Vám zašleme přístup na příslušný webinář. Začíná vždy v 19 hodin, trvá 1 hodinu a poté následuje diskuze.
Vážíme si Vašeho stále narůstajícího zájmu o náš vzdělávací program, tuto novinku Vám nyní přinášíme ZDARMA!
Přehled webinářů:
» KOSMETICKÁ PÉČE A ŘADA BEAUTY ENERGY V SOULADU S CELOSTNÍM PŘÍSTUPEM
» IMUNITA V KONTEXTU TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY A PRODUKTŮ ENERGY
» DETOXIKACE A JAK NA NI
» TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA JAKO NOSNÝ SYSTÉM VÝBĚRU PRODUKTŮ ENERGY
» PRODUKTY ENERGY – ZÁKLADNÍ INFORMACE
Zobrazit více...

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.