DÁREK PRO VÁS
ENERGY ESSENCE

1.10. 2020

Limitovaná edice aromaterapeutického parfému, který je nejen samotnou esencí Energy, ale zejména poděkováním všem našim zákazníkům za jejich úžasnou důvěru a věrnost při příležitosti 25. výročí založení firmy.
Energy essence je vybraná směs silic v nejkvalitnějším jojobovém oleji, kterou lze použít jako parfém k aplikaci přímo na kůži. Vhodné je zápěstí nebo jemná pokožka za ušním boltcem. Jednotlivé esence (Geránium, Levandule, Máta peprná, Hřebíček a Cistus) jemně působí na naše fyzické i psychické zdraví. V kombinacích a směsích se však talenty esencí ještě prohlubují a dávají prostor pro vytvoření synergie, kdy finální směs může působit v širším spektru. Energy essence dodává příval energie, která vyzývá k novému vykročení – je to doslova nová šťáva do života, optimismus, lehkost bytí a otevření se novým příležitostem.
Přivoňte s námi k životu a nechte se vést za novým dobrodružstvím!
Děkujeme Vám!
Vaše ENERGY

Seznam míst, kde mohou členové Energy tento dárek ZDARMA obdržet zde.
Neprodejný produkt!
Zobrazit více...

NOVINKA: ONLINE WEBINÁŘE

1.9. 2020

V rámci Univerzity Energy jsme pro vás připravili novou možnost, jak dále doplňovat a rozvíjet svoje odborné znalosti, aniž byste museli daleko cestovat. Zúčastněte se online webinářů, které probíhají v živém přenosu přes internet. Jejich součástí je interakce a komunikace s lektorem, a to pomocí chatu, diskuzního okénka. Webináře se uskutečňují prostřednictvím aplikace Zoom. Stačí si jen vybrat téma na www.energy.cz a my Vám zašleme přístup na příslušný webinář. Začíná vždy v 19 hodin, trvá 1 hodinu a poté následuje diskuze.
Vážíme si Vašeho stále narůstajícího zájmu o náš vzdělávací program, tuto novinku Vám nyní přinášíme ZDARMA!
Přehled webinářů:
» KOSMETICKÁ PÉČE A ŘADA BEAUTY ENERGY V SOULADU S CELOSTNÍM PŘÍSTUPEM
» IMUNITA V KONTEXTU TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY A PRODUKTŮ ENERGY
» DETOXIKACE A JAK NA NI
» TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA JAKO NOSNÝ SYSTÉM VÝBĚRU PRODUKTŮ ENERGY
» PRODUKTY ENERGY – ZÁKLADNÍ INFORMACE
Zobrazit více...

PROČ MŮŽE LETOS PENTAGRAM® CHUTNAT JINAK?

14.8. 2020

Mnoho pravidelných zákazníků si všimlo odlišné chuti svých oblíbených produktů z řady Pentagramu®, zejména Gynexu a Korolenu. Proč tomu tak je a proč to neznamená nic špatného?

Produkty Pentagramu® patří obecně mezi nejoblíbenější a nejdůležitější přípravky po celých 25 let. Jsou tvořeny z 95 % vysoce koncentrovaným extraktem složeným až z devatenácti bylin. Právě tato skutečnost předurčuje jejich charakter, neboť každá bylina jako čistě přírodní ingredience závisí na podmínkách, ve kterých roste a sílí. Je ovlivněna místem a dobou svého sběru, průměrnými teplotami, počtem slunečných dnů nebo úhrnem srážek.

Účinnost koncentrátů zůstává vždy stejná, biochemický profil se nikdy nemění. Může se však mírně lišit jejich sytost, zabarvení a především chuť, neboť dbáme na to, aby přípravky nebyly nijak upravovány a jejich charakter byl přesně takový, jak byl získán přírodní cestou.

Rok 2020 je v mnohém jiný. Máme mnohem více vláhy a rychlých změn počasí, než tomu bylo v předchozích letech. Co se ale nemění, je kvalita, složení a účinnost produktů, na kterou vždy dbáme na prvním místě.
Číst dále...

JAK NA SLUNEČNÍ ALERGII S PRODUKTY ENERGY?

30.6. 2020

Alergie na sluneční záření je čím dál tím rozšířenější fenomén. Nutno ale podotknout, že v tomto případě se nejedná o alergii v pravém smyslu slova, nicméně vznikají při ní v těle látky, které již samotným působením slunečního záření u citlivějších lidí vyvolávají změny na pokožce podobné alergické reakci. Důvod těchto projevů není zcela znám. Předpokládá se ale, že asi ze 70–80 % způsobuje tyto problémy dlouhovlnné sluneční UV-A záření.

Příznaky solární dermatitidy se vyskytují zpravidla na místech vystavených slunečním paprskům. Na kůži se většinou objeví svědící červené, flekaté mapy, které postupně přechází v pupínky, puchýře a zduřeniny. Nejčastěji se vyskytuje především ve výstřihu, na ramenou a pažích, nohách a nártech.

Jak si tedy v takové situaci pomoci s přípravky Energy? Jakmile začne slunečná sezona, užívejte 3x denně 2 kapsle Cytosanu mezi jídly, dokáže vás ochránit před nadbytečným slunečním zářením lépe než opalovací krémy. Preventivně vás před alergií (i sluneční) pomůže ochránit Peralgin (2-2-2). Udržujte svoji kůži hydratovanou a mažte se před i po slunění. Použít můžete širokou paletu olejů, krémů a tělových mlék jako Dermaton oil, Dermaton gel, Cytovital či Caralotion. Pokud to se sluníčkem přeženete a objeví se začervenání, nebo dokonce pupínky, přípravkem číslo jedna je Artrin. Okamžitě ho aplikujte ve vyšší vrstvě.

Zobrazit více...

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.