NOVINKA: ONLINE WEBINÁŘE

1.9. 2020

V rámci Univerzity Energy jsme pro vás připravili novou možnost, jak dále doplňovat a rozvíjet svoje odborné znalosti, aniž byste museli daleko cestovat. Zúčastněte se online webinářů, které probíhají v živém přenosu přes internet. Jejich součástí je interakce a komunikace s lektorem, a to pomocí chatu, diskuzního okénka. Webináře se uskutečňují prostřednictvím aplikace Zoom. Stačí si jen vybrat téma na www.energy.cz a my Vám zašleme přístup na příslušný webinář. Začíná vždy v 19 hodin, trvá 1 hodinu a poté následuje diskuze.
Vážíme si Vašeho stále narůstajícího zájmu o náš vzdělávací program, tuto novinku Vám nyní přinášíme ZDARMA!
Přehled webinářů:
» KOSMETICKÁ PÉČE A ŘADA BEAUTY ENERGY V SOULADU S CELOSTNÍM PŘÍSTUPEM
» IMUNITA V KONTEXTU TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY A PRODUKTŮ ENERGY
» DETOXIKACE A JAK NA NI
» TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA JAKO NOSNÝ SYSTÉM VÝBĚRU PRODUKTŮ ENERGY
» PRODUKTY ENERGY – ZÁKLADNÍ INFORMACE
Zobrazit více...

PROČ MŮŽE LETOS PENTAGRAM® CHUTNAT JINAK?

14.8. 2020

Mnoho pravidelných zákazníků si všimlo odlišné chuti svých oblíbených produktů z řady Pentagramu®, zejména Gynexu a Korolenu. Proč tomu tak je a proč to neznamená nic špatného?

Produkty Pentagramu® patří obecně mezi nejoblíbenější a nejdůležitější přípravky po celých 25 let. Jsou tvořeny z 95 % vysoce koncentrovaným extraktem složeným až z devatenácti bylin. Právě tato skutečnost předurčuje jejich charakter, neboť každá bylina jako čistě přírodní ingredience závisí na podmínkách, ve kterých roste a sílí. Je ovlivněna místem a dobou svého sběru, průměrnými teplotami, počtem slunečných dnů nebo úhrnem srážek.

Účinnost koncentrátů zůstává vždy stejná, biochemický profil se nikdy nemění. Může se však mírně lišit jejich sytost, zabarvení a především chuť, neboť dbáme na to, aby přípravky nebyly nijak upravovány a jejich charakter byl přesně takový, jak byl získán přírodní cestou.

Rok 2020 je v mnohém jiný. Máme mnohem více vláhy a rychlých změn počasí, než tomu bylo v předchozích letech. Co se ale nemění, je kvalita, složení a účinnost produktů, na kterou vždy dbáme na prvním místě.
Číst dále...

LETNÍ LÉKÁRNIČKA ENERGY

1.8. 2020

Abychom zvládli léto bez újmy na zdraví, připravme se na něj. Překonat možná rizika a nástrahy, které letní období a dovolenkové aktivity přinášejí pomohou následující tipy.

Během cesty v horku je potřeba mít s sebou dostatek tekutin, nejlépe čisté vody, do které rozpustíme přiměřené množství Fytomineralu. Proti cestovatelskému průjmu, salmonelóze, infekčním bakteriálním onemocněním velmi prospívá Drags Imun. Upravit střevní mikroflóru a trávení pomůže Probiosan a Probiosan Inovum. Samozřejmě je rozumné hlídat si příjem potravy nejen co do kvantity, ale i kvality – pozor na bizarní kombinace jídel, nápojů a na alkohol. Pokud to přeženeme, může být velmi prospěšný bylinný koncentrát Regalen. Ten lze rozpuštěný ve sklenici vody užít preventivně před „hodováním“. Po nadměrném příjmu alkoholu je třeba rehydratovat organizmus příjmem vody. Lze do ní přidat Vironal, který bývá efektivní při zánětu, resp. podráždění žaludku alkoholem. Blahodárně na zanícené sliznice působí také Cytosan. Dá se užít i tak, že jedna až dvě kapsle se otevřou a vsypou do sklenice vlažné vody, zamícháním vznikne nápoj barvy černé kávy. Na dřívější zotavení mysli a rychlejší odbourání alkoholu příznivě působí zelený čaj Organic Matcha. Při zánětech močových cest užijeme Organic Cranberry powder a oil společně s vyššími dávkami Grepofitu. Harmonizovat nervový systém a dosáhnout psychickou rovnováhu pomáhá bylinný koncentrát Relaxin a také Stimaral. Určitě je moudré přibalit sprej Spiron, který poslouží nejen ke zlepšení ovzduší v interiéru, ale i jako nouzová dezinfekce rukou, kůže či drobných poranění a také při vzniku náhlé nevolnosti. Bylinný krém Artrin se uplatní při natažení a bolesti svalů, kloubů, šlach a páteře. Ruticelit zase při varixech, pocitu těžkých nohou, křečích a otocích.
Číst dále...

JAK NA SLUNEČNÍ ALERGII S PRODUKTY ENERGY?

30.6. 2020

Alergie na sluneční záření je čím dál tím rozšířenější fenomén. Nutno ale podotknout, že v tomto případě se nejedná o alergii v pravém smyslu slova, nicméně vznikají při ní v těle látky, které již samotným působením slunečního záření u citlivějších lidí vyvolávají změny na pokožce podobné alergické reakci. Důvod těchto projevů není zcela znám. Předpokládá se ale, že asi ze 70–80 % způsobuje tyto problémy dlouhovlnné sluneční UV-A záření.

Příznaky solární dermatitidy se vyskytují zpravidla na místech vystavených slunečním paprskům. Na kůži se většinou objeví svědící červené, flekaté mapy, které postupně přechází v pupínky, puchýře a zduřeniny. Nejčastěji se vyskytuje především ve výstřihu, na ramenou a pažích, nohách a nártech.

Jak si tedy v takové situaci pomoci s přípravky Energy? Jakmile začne slunečná sezona, užívejte 3x denně 2 kapsle Cytosanu mezi jídly, dokáže vás ochránit před nadbytečným slunečním zářením lépe než opalovací krémy. Preventivně vás před alergií (i sluneční) pomůže ochránit Peralgin (2-2-2). Udržujte svoji kůži hydratovanou a mažte se před i po slunění. Použít můžete širokou paletu olejů, krémů a tělových mlék jako Dermaton oil, Dermaton gel, Cytovital či Caralotion. Pokud to se sluníčkem přeženete a objeví se začervenání, nebo dokonce pupínky, přípravkem číslo jedna je Artrin. Okamžitě ho aplikujte ve vyšší vrstvě.

Zobrazit více...

VEŘEJNÁ PORADNA ENERGY

1.3. 2020

Pro návštěvníky našich internetových stránek jsme otevřeli veřejnou poradnu, jejímž prostřednictvím můžete položit svůj dotaz naší konzultantce s dlouholetou zkušeností s přípravky Energy. Poradí Vám při úlevě od zdravotních problémů, zdůrazňujeme však, že konzultace v žádném případě nemůže nahradit diagnózu lékaře. K jejímu stanovení je nutná osobní návštěva u specialisty.
Úkolem poradny je navrhnout zájemcům jednu z možností posílení a povzbuzení organismu prostřednictvím přípravků Energy.
Naše poradkyně, Ing. Kateřina Hosová, zahájila svou cestu pokusy s přípravky Energy sama na sobě v roce 1996. Po členské registraci se za několik let stala součástí týmu brněnského Klubu Energy, kde je od roku 2015 v roli zástupce vedoucí. Vzdělává se dlouhodobě a průběžně, prošla kompletním školením Supertronic, základy TČM, kurzem „Gynekologie od A do Z“, školeními „Produkty Energy v praxi“ a kurzem celostního přístupu v kosmetické péči s řadou Beauty Energy. Samozřejmostí je pak studium lidské anatomie a fyziologie.
Zobrazit více...

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.