ENERGY ESSENCE

1.10. 2020

Limitovaná edice aromaterapeutického parfému, který je nejen samotnou esencí Energy, ale zejména poděkováním všem našim zákazníkům za jejich úžasnou důvěru a věrnost při příležitosti 25. výročí založení firmy.
Energy essence je vybraná směs silic v nejkvalitnějším jojobovém oleji, kterou lze použít jako parfém k aplikaci přímo na kůži. Vhodné je zápěstí nebo jemná pokožka za ušním boltcem. Jednotlivé esence (Geránium, Levandule, Máta peprná, Hřebíček a Cistus) jemně působí na naše fyzické i psychické zdraví. V kombinacích a směsích se však talenty esencí ještě prohlubují a dávají prostor pro vytvoření synergie, kdy finální směs může působit v širším spektru. Energy essence dodává příval energie, která vyzývá k novému vykročení – je to doslova nová šťáva do života, optimismus, lehkost bytí a otevření se novým příležitostem.
Přivoňte s námi k životu a nechte se vést za novým dobrodružstvím!
Děkujeme Vám!
Vaše ENERGY

Seznam míst, kde mohou členové Energy tento dárek ZDARMA obdržet zde.
Neprodejný produkt!
Zobrazit více...

OFFTUSIN – DÁREK K DÁRKU

1.12. 2020

V naší již tradiční vánoční zvýhodněné akci letos najdete zcela netradičně nový produkt, který je takovým dárkem v dárku. A pokud jste z předchozí věty zmateni, musíme to hned uvést na pravou míru.
Offtusin obsahuje 25 dražé a získáte ho jako dárek při zvýhodněném nákupu nad 1 000 Kč v průběhu prosince. Je zabalený v dárkové hliníkové šroubovací dóze, která vám může do budoucna sloužit jako skvělá krabička na vaše denní nebo víkendové cesty. Pohodlně obsáhne 30 tablet nebo kapslí, dobře vypadá, snadno se nosí v kabelce nebo kapse a je hlavně vždy po ruce. To nejcennější se ale skrývá uvnitř…

Hlavní pracovní náplní Offtusinu je boj proti kašli. Dražé jsou malá, příjemné a svěží chuti, a přestože každé z nich váží pouhý 1 gram, rozhodně klamou tělem. Obsahují téměř 118 mg pěti nejúčinnějších extraktů z rostlin, které napomáhají tišit dráždivý kašel, působí proti infekci a urychlují proces regenerace. Žádný z extraktů zde nehraje prim, jsou vyvážené, všechny stejně důležité a účinné a zcela neplánovaně pocházejí téměř ze všech kontinentů a podnebných pásem. Offtusin obsahuje extrakty třapatky nachové (Echinacea purpurea), extrakt z kořene léčivého muškátu (Pelargonium sidoides), výtažek z listů břečťanu popínavého (Hedera helix), extrakt černého bezu (Sambucus nigra) a lišejník islandský (Cetraria islandica), což z něj činí svérázného a silného bojovníka proti kašli.

Více o akci zde.

Zobrazit více...

NOVINKA: ONLINE WEBINÁŘE

1.9. 2020

V rámci Univerzity Energy jsme pro vás připravili novou možnost, jak dále doplňovat a rozvíjet svoje odborné znalosti, aniž byste museli daleko cestovat. Zúčastněte se online webinářů, které probíhají v živém přenosu přes internet. Jejich součástí je interakce a komunikace s lektorem, a to pomocí chatu, diskuzního okénka. Webináře se uskutečňují prostřednictvím aplikace Zoom. Stačí si jen vybrat téma na www.energy.cz a my Vám zašleme přístup na příslušný webinář. Začíná vždy v 19 hodin, trvá 1 hodinu a poté následuje diskuze.
Vážíme si Vašeho stále narůstajícího zájmu o náš vzdělávací program, tuto novinku Vám nyní přinášíme ZDARMA!
Přehled webinářů:
» KOSMETICKÁ PÉČE A ŘADA BEAUTY ENERGY V SOULADU S CELOSTNÍM PŘÍSTUPEM
» IMUNITA V KONTEXTU TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY A PRODUKTŮ ENERGY
» DETOXIKACE A JAK NA NI
» TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA JAKO NOSNÝ SYSTÉM VÝBĚRU PRODUKTŮ ENERGY
» PRODUKTY ENERGY – ZÁKLADNÍ INFORMACE
Zobrazit více...

PROČ MŮŽE LETOS PENTAGRAM® CHUTNAT JINAK?

14.8. 2020

Mnoho pravidelných zákazníků si všimlo odlišné chuti svých oblíbených produktů z řady Pentagramu®, zejména Gynexu a Korolenu. Proč tomu tak je a proč to neznamená nic špatného?

Produkty Pentagramu® patří obecně mezi nejoblíbenější a nejdůležitější přípravky po celých 25 let. Jsou tvořeny z 95 % vysoce koncentrovaným extraktem složeným až z devatenácti bylin. Právě tato skutečnost předurčuje jejich charakter, neboť každá bylina jako čistě přírodní ingredience závisí na podmínkách, ve kterých roste a sílí. Je ovlivněna místem a dobou svého sběru, průměrnými teplotami, počtem slunečných dnů nebo úhrnem srážek.

Účinnost koncentrátů zůstává vždy stejná, biochemický profil se nikdy nemění. Může se však mírně lišit jejich sytost, zabarvení a především chuť, neboť dbáme na to, aby přípravky nebyly nijak upravovány a jejich charakter byl přesně takový, jak byl získán přírodní cestou.

Rok 2020 je v mnohém jiný. Máme mnohem více vláhy a rychlých změn počasí, než tomu bylo v předchozích letech. Co se ale nemění, je kvalita, složení a účinnost produktů, na kterou vždy dbáme na prvním místě.
Číst dále...

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.