ANTIVIROTIKA ENERGY

1.11. 2019

Začali jsme antibiotika používat téměř na každé kýchnutí, ukazuje se však dnes stále zřetelněji, že většina z nich přestává zabírat a vzniká rezistence, tedy antibiotika přestávají účinkovat. Navíc většina onemocnění z nachlazení je virového původu a na viry antibiotika nezabírají.

Nejlepší cestou je samozřejmě zaměřit se na zvyšování imunity, ale když už se nám podaří nějakou tu rýmu či angínu chytit, případně je přinesou děti ze školky či ze školy, existuje možnost využití antivirotických přípravků Energy.
Ihned na počátku onemocnění – i preventivně – nasadíme Grepofit a Vironal. Při těžším průběhu Drags Imun. Pomohou také Fytomineral, Flavocel či Vitaflorin, které doplní potřebné vitaminy a minerály v přírodní formě. Lokálně použijeme bylinný krém Droserin. Dále můžeme využít Cistus incanus, Cytosan, na podporu imunitního systému Imunosan, zevně pak sprej Spiron či přípravek Audiron na opary. Zelené potraviny – přípravky Barley juice, Spirulina Barley a Chlorella, Goji a Sea Berry působí hojivě a podpůrně díky obsahu chlorofylu, přirozených vitaminů, antioxidantů, minerálů a enzymů.
Čaje Lapacho a Uncaria tomentosa (Vilcacora) mají oba výrazné antibakteriální, antivirové a imunitu podporující účinky, působí i proti plísním. Nať Chanca Piedra působí příznivě při zánětech a infekcích močopohlavního systému, také při nachlazení, horečce a chřipce. Nesmíme vynechat léčivé koupele v Balneolu.
Zobrazit více...

ENERGY NA FACEBOOKU

26.4. 2019

Sledujete Energy na sociálních sítích? Na Facebooku i Instagramu pravidelně sdílíme příspěvky poodhalující nejen jednotlivé produkty Energy, ale také celostní přístup ke zdraví člověka. Tipy se střídají s připomínkami měsíčních akcí a nechybí ani soutěže o produkty Energy.
Sledujte nás také, ať spolu můžeme lépe komunikovat!

Naše profily najdete:
Facebook: @EnergyProductsClub
Instagram: @energy.cz

KOSMETICKÉ ÚČINKY TERAPEUTICKÝCH OLEJŮ

25.3. 2019

» Hrubá a dehydrovaná pleť – Himalayan Apricot oil zklidňuje a zjemňuje pokožku.
» Ekzematická a svědivá pleť – Organic Nigella Sativa oil zklidňuje a zmírňuje svědění pokožky.
» Povadlá, zjizvená a zánětlivá pleť – Organic Sea Berry oil zpevňuje pleť, obnovuje buňky a vyhlazuje pokožku.

Možnosti použití: běžné ošetření pleti, náhrada za ošetření krémem a kosmetická masáž.

ORGANIC SEA BERRY OIL

7.11. 2018

Domovem Organic Sea Berry oil je náhorní tibetská oblast ve výšce kolem 4 000 metrů nad mořem. Plody rakytníku jsou zde nesmírně koncentrované. Účinné látky jsou v nich obsaženy v násobných množstvích. Například u vitaminu C se jedná až o trojnásobek toho, co obsahují rakytník sibiřský nebo evropský, které jsou u nás běžně k dostání.

Plody pro Organic Sea Berry oil jsou výhradně ručně sbírané a na místě ihned zpracované. Protože se jedná o nejvzácnější formu takzvaného „seed oil“, jsou z jednotlivých plodů nejprve separována jejich semínka. Teprve z nich se potom šetrnou CO2 extrakcí získává malé množství oleje. Pouze tento typ oleje obsahuje nejkoncentrovanější esenci nutričních látek včetně těch, které se v přírodě vyskytují jen vzácně. Mezi ně patří např. nenasycená mastná kyselina omega-7! Olej dále obsahuje až 190 bioaktivních nutrientů, 17 vitaminů, 14 minerálů, 18 aminokyselin, vysoké zastoupení karotenoidů, flavonoidy, kyselinu listovou, třísloviny, minerální soli a další…Zobrazit více...

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.