Soutěž
LÉTO PLNÉ POKUŠENÍ

1.7.2019

Zapojte se do soutěže LÉTO PLNÉ POKUŠENÍ! Stačí jen nakoupit akční zboží v libovolné kombinaci 2 produktů. Nabídka se týká všech terapeutických krémů, mýdel a šamponů Pentagramu®. Pokud nám zašlete vyplněný soutěžní kupon, máte možnost vyhrát jednu z 15 hodnotných cen. Plné znění pravidel soutěže a podrobný výčet cen naleznete zde.

Těšíme se na Vaši účast!

ENERGY NA FACEBOOKU

26.4.2019

Sledujete Energy na sociálních sítích? Na Facebooku i Instagramu pravidelně sdílíme příspěvky poodhalující nejen jednotlivé produkty Energy, ale také celostní přístup ke zdraví člověka. Tipy se střídají s připomínkami měsíčních akcí a nechybí ani soutěže o produkty Energy.
Sledujte nás také, ať spolu můžeme lépe komunikovat!

Naše profily najdete:
Facebook: @EnergyProductsClub
Instagram: @energy.cz

KOSMETICKÉ ÚČINKY TERAPEUTICKÝCH OLEJŮ

25.3.2019

» Hrubá a dehydrovaná pleť – Himalayan Apricot oil zklidňuje a zjemňuje pokožku.
» Ekzematická a svědivá pleť – Organic Nigella Sativa oil zklidňuje a zmírňuje svědění pokožky.
» Povadlá, zjizvená a zánětlivá pleť – Organic Sea Berry oil zpevňuje pleť, obnovuje buňky a vyhlazuje pokožku.

Možnosti použití: běžné ošetření pleti, náhrada za ošetření krémem a kosmetická masáž.

ORGANIC SEA BERRY OIL

7.11.2018

Domovem Organic Sea Berry oil je náhorní tibetská oblast ve výšce kolem 4 000 metrů nad mořem. Plody rakytníku jsou zde nesmírně koncentrované. Účinné látky jsou v nich obsaženy v násobných množstvích. Například u vitaminu C se jedná až o trojnásobek toho, co obsahují rakytník sibiřský nebo evropský, které jsou u nás běžně k dostání.

Plody pro Organic Sea Berry oil jsou výhradně ručně sbírané a na místě ihned zpracované. Protože se jedná o nejvzácnější formu takzvaného „seed oil“, jsou z jednotlivých plodů nejprve separována jejich semínka. Teprve z nich se potom šetrnou CO2 extrakcí získává malé množství oleje. Pouze tento typ oleje obsahuje nejkoncentrovanější esenci nutričních látek včetně těch, které se v přírodě vyskytují jen vzácně. Mezi ně patří např. nenasycená mastná kyselina omega-7! Olej dále obsahuje až 190 bioaktivních nutrientů, 17 vitaminů, 14 minerálů, 18 aminokyselin, vysoké zastoupení karotenoidů, flavonoidy, kyselinu listovou, třísloviny, minerální soli a další…Zobrazit více...Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.