BETAFIT – NÁVRAT KE KOŘENŮM ZDRAVÍ

1. 5. 2023

Už jste vyzkoušeli náš nový Betafit? Dominantou jeho složení je červená řepa, tak trochu opomíjená původní česká superpotravina s téměř zázračnými účinky!
Když přidáme synergické působení ostatních přírodních látek (kopřiva, přeslička, rdesno a rutin), máme v rukou produkt na podporu očisty těla, činnosti kardiovaskulárního systému a ledvin. Červená řepa dodává tělu minerály a železo, čímž pozitivně působí na naši vitalitu a nárůst energie. Minerály totiž působí v těle zásaditě a neutralizují tak kyselý odpad (toxiny). A kde není kyselo, tam je živo!

Červená řepa (botanicky řepa obecná, latinsky Beta vulgaris) patří mezi merlíkovité rostliny stejně jako mangold, špenát a samozřejmě i řepa cukrová, bez které by v současné době potravinářský průmysl nedal ani ránu a která byla na konci 18. století vyšlechtěna právě z červené řepy.

KRÁSA A MLÁDÍ
Jeden z důvodů, proč mít Betafit v oblibě, je to, že má všechny předpoklady udržet člověka ve velmi dobré kondici. Vlivem času i všeobecného znečištění životního prostředí se odpadní a toxické látky kumulují v tkáních našeho těla. Vylučování těchto nežádoucích látek je podmínkou pro to, aby naše tělo mohlo fungovat bez problémů dlouhou dobu – tuhle práci umí právě kopřiva. Řepa zas výborně regeneruje pokožku, působí na pleť, nehty, vlasy a pevnost kostí. Tyhle dvě léčivky v kombinaci ještě s přesličkou a rdesnem tak maximálně podpoří schopnost tělesné očisty.

SRDEČNĚ-CÉVNÍ ZÁLEŽITOST
Nemoci srdce a cév jsou zodpovědné za každé druhé úmrtí. Nevhodný životní styl vede k cévám ucpaným nánosy cholesterolu, vysokému krevnímu tlaku a následně nevyhnutelně k mrtvici či infarktu. Kopřiva dvoudomá v Betafitu zajišťuje normální činnost cévní soustavy. Červená řepa je zas bohatá na oxid dusnatý (chemicky NO), což je v současné době velmi sledovaná molekula, protože zlepšuje průchod krve do všech tkání díky rozšíření tzv. průsvitu cév. Betafit tak i díky dalším složkám, přidanému rutinu (flavonoid rostlinného původu), celkově příznivě působí na celý kardiovaskulární systém.


Zobrazit více...

PŘÍRODNÍ OCHRANA PROTI KLÍŠŤATŮM

30. 4. 2023

Taky už máte dost syntetiky a chemie? Vadí vám na sebe, své děti, do ovzduší a přírody stříkat „navoněné“ chemikálie? Léto je ve znamení radovánek v přírodě a u vody, ale taky útoků hmyzu, který člověku doslova pije krev. Jak se tedy ochránit   a přitom přípravkům pochybného složení dát konečně vale?

Věděli jste, že nejčastější složkou běžných repelentů je Diethyltoluamid (DEET), zemědělský pesticid? V repelentech jsou často také rozpouštědla, konzervační látky a pěnidla, které už ale na etiketě najít nemusíme. Většina těchto látek je toxická nejen pro hmyz, ale i pro zvířata a ryby. Chceme to?

TOHLE SI DÁVAT NA TĚLO?
Neurovědec Vincent Corbel v roce 2009 zjistil, že DEET3 je neurotoxin. Blokuje enzym, který v buňkách centrálního nervového systému rozkládá toxiny. Kvůli tomu se toxiny kumulují a mohou likvidovat nervové buňky. DEET je také účinným rozpouštědlem plastů, vláken, kůže, barev a laků. Není vhodné ho používat v blízkosti vodních zdrojů, protože je toxický pro ryby.

RADOVÁNKY V PŘÍRODĚ BEZ OBAV
My v Energy sázíme na přírodní repelent Tick-a-tack s esencemi levandule, fenyklu, máty, eukalyptu, kafru, citronely, pelargonie a tomkovice vonné. Nám krásně voní, zatímco hmyzu smrdí, a přírodě neublíží. Bez obav jej mohou užívat i děti.
Pro vaše mazlíčky tu máme zvířecí verzi, Tick-vet.

Tedy hurá do přírody - tentokráte bez obav a s čistým svědomím!Zobrazit více...

ZJISTĚTE, CO VAŠE TĚLO POTŘEBUJE KE ZDRAVÍ

1. 3. 2023

Už jste vyzkoušeli náš SUPERTRONIC a víte, v čem vám může pomoci? Jedná se o energetickou diagnostiku vašeho těla (EAV metoda). Pomocí měření přesně definovaných akupunkturních bodů se zjišťuje energetický stav vašich akupunkturních drah
a vnitřních orgánů, jež jsou s těmito drahami spojeny, a také stav anatomicky či funkčně spojených tkání.

Metodu vynalezl Dr. Reinhold Voll (1909–1989), bavorský lékař, který jako první sofistikovaně spojil metody konvenční i nekonvenční medicíny. Definoval více jak 800 bodů, k nimž přiřadil související vnitřní orgány a tkáně. Naměřené hodnoty umožňují rozpoznat, zda se orgány, funkční systémy či tkáně nacházejí ve stavu podráždění, zánětu, normální adaptační funkce nebo v degenerativním stavu. Pro diagnostiku EAV používáme vlastní, originálně vyvinutý měřicí přístroj SUPERTRONIC.

V čem vám diagnostika pomůže?
Jednak je skvělou prevencí civilizačních chorob díky včasnému odhalení disharmonie v meridiánech jednotlivých orgánů. SUPERTRONIC vytestuje přípravky na míru vašim tělesným potřebám, a tím pomůže zastavit rozvoj nemoci a nastartovat uzdravovací procesy. Zejména v situaci, kdy si nevíte rady a neznáte původ svých zdravotních obtíží, se SUPERTRONIC skvěle osvědčil.

Jak měření probíhá?
Nejprve je třeba se objednat k terapeutovi. Vyberte si toho nejblíže ke svému bydlišti ZDE. Terapeut vám přiloží zařízení přístroje k akupunkturním bodům na rukou a chodidlech. Poté se dozvíte, co je ve vašem těle v nerovnováze a následně vám vytestuje přípravky, které účinně pomohou řešit váš zdravotní stav.

CHCI SE OBJEDNAT NA MĚŘENÍ


Zobrazit více...

VÝŽIVA PRO VAŠE SPORTOVNÍ VÝKONY

31. 8. 2022

Rádi se hýbete a chcete svému tělu dodat dostatek proteinů a výživných látek? Nemusíte nutně sahat po průmyslově zpracované „supervýživě“. Nechte se inspirovat,
co pro vás sama příroda přichystala ve své nejčistší podobě, a díky čemu pocítíte přísun energie bez výčitek…

PRAVÉ ENERGETICKÉ NAKOPNUTÍ
Asi ne náhodou se jednomu vojákovi v armádě (manžel naší kolegyně) dostal do ruky ZELENÝ JEČMEN. Víte, jak to dopadlo? Za chvíli vozil několik balíčků i svým kolegům… Proč? Protože prostě zažili to správné nakopnutí! Tenhle zelený zázrak člověka doslova vyburcuje. S úspěchem jej vyzkoušejte před sportovním výkonem, jeho energie je okamžitá a dravá. Kromě spektra vitaminů a minerálů do svého těla dostanete přes 20 živých enzymů. Člověk se totiž rodí jen s jejich určitou zásobou. To jsou endogenní enzymy, a když tělu nedodáme s potravou ty exogenní, zásoba se vyčerpá, a dochází k předčasnému stárnutí. Při pravidelném přísunu potravou se organismus vzpruží, potíže stáří vymizí, buňky se regenerují, a dojde k postupnému omlazení, a to i ve sféře sexuální. Na co si ale dávejte pozor, aby zdroj pocházel z ekologicky čistých oblastí! S Energy ječmenem získáváte záruku původu z nejčistší lokality na Zemi… A jestli se vám nechce míchat nápoj, zkuste JEČMEN V TABLETÁCH.

DOBŘE VSTŘEBATELNÉ PROTEINY
Nemáme nic proti proteinovým nápojům nebo tyčinkám… ale četli jste někdy, co kromě proteinů taky obsahují? My sázíme na čistě přírodní HAWAII SPIRULINU! Jedna porce Havajské spiruliny vám dodá větší množství důležitých antioxidantů, enzymů, vitaminů (včetně B12) a minerálů, než je obsaženo v běžné porci ovoce nebo zeleniny. K tomu je nejlepším zdrojem rostlinných, dobře vstřebatelných bílkovin (až 70 % obsahu při 80% vstřebatelnosti). Rychle posílí vaši výkonnost, ale také zregeneruje tělo po vysoké zátěži.

PRO SÍLU A VYTRVALOST
Přesně na tohle je expertem ORGANIC MACA. Maca je jedna z nejstarších bylin na světě, kterou již starověcí Inkové užívali k posilování psychické a fyzické odolnosti, dodání energie a samozřejmě pro její silné afrodiziakální účinky. Zajímavým faktem je, že vyrůstá v jihoamerických horách ve výšce 3000 až 4000 metrů nad mořem v drsných a nepříznivých podmínkách, kde již nerostou skoro žádné rostliny. Právě díky téhle svojí síle má své skvělé účinky i na náš organismus. Za zmínku stojí obsah všech devíti důležitých esenciálních aminokyselin (tělo si je neumí samo vyrábět, a proto je musíme dodávat stravou). Při pravidelném užívání zlepšuje psychickou i fyzickou kondici a podporuje růst svalové hmoty.

LEPŠÍ NEŽ KÁVA
Víte, proč se obyvatelé Japonska dožívají vysokého věku? Jedním z důvodů je pravděpodobně časté popíjení zeleného čaje. ORGANIC MATCHA je pro vás to pravé energetické nastartování, rozhodně zdravotně příznivější než káva! Vysoký obsah katechinů, zejména EGCG, prospívá srdci, pomáhá udržet optimální hmotnost a podpoří fungování mozku. Vědci přišli na to, že působí až stokrát víc antioxidačně než vitamin C nebo E! Jeden šálek zeleného čaje se tak může vyrovnat například porci brokolice, špenátu nebo mrkve.

Přejeme vám hodně životní energie a radosti z pohybu!


Zobrazit více...

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.