Zdraví s Energy

Neměli bychom se pokoušet o léčení
žádné části, aniž bychom se pokusili vyléčit celek.

Platón: Republika, 382 př. n. l.

Přestože moderní medicína dosahuje úžasných pokroků v operačních postupech i léčbě akutních nemocí, základem péče o naše zdraví po staletí vždy byla a nadále zůstává medicína celostní. Respektuje člověka jako jeden celek – jeho tělo, mysl, duši i emoce.

Pomocí hledání příčinných souvislostí a přírodního, jemného a šetrného ovlivňování napomáhá obnovení harmonie, zdraví a tělesné i duševní kondice.

Věrnostní program Salus

PROGRAM SALUS JE URČEN POUZE PRO ČLENY A PORADCE.
NAKUPUJTE KAŽDÝ MĚSÍC PO DOBU 12 MĚSÍCŮ MINIMÁLNĚ ZA 800 KČ.
NEZÁLEŽÍ NA TOM, KTERÝM MĚSÍCEM V ROCE ZAČNETE. PO UKONČENÍ OBDOBÍ 12 MĚSÍCŮ A SPLNĚNÍ UVEDENÉ PODMÍNKY ZÍSKÁTE NÁROK NA VĚRNOSTNÍ BONUS V HODNOTĚ 1 150 KČ. BONUS VÁM BUDE OZNÁMEN V RÁMCI MĚSÍČNÍHO VYÚČTOVÁNÍ. BONUS LZE ČERPAT POUZE JEDNORÁZOVĚ BĚHEM 1 MĚSÍCE. POKUD NEVYČERPÁTE PLNOU HODNOTU BONUSU VE VÝŠI 1 150 KČ, ALE VÁŠ VÝBĚR ZBOŽÍ BUDE V NIŽŠÍ NOMINÁLNÍ HODNOTĚ, ZAPLATÍTE ZA VÁŠ NÁKUP SYMBOLICKOU 1 KČ. NEVYČERPANÁ HODNOTA BONUSU PROPADÁ, NELZE JEJ PŘEVÉST DO DALŠÍHO OBDOBÍ ANI VYPLATIT.

Čerpání bonusu

V měsíci čerpání věrnostního bonusu je automaticky splněn minimální nákup 800 Kč v daném měsíci. Do hodnoty nákupu za 800 Kč se nově nezapočítává registrační a přestupní poplatek ani poplatek za obnovu registrace. Bonus lze čerpat pouze jednorázově během 1 měsíce. Pokud podmínky věrnostního programu přerušíte, vracíte se opět na začátek. Plnění věrnostního programu můžete sledovat na www.energy.cz ve Vaší Pracovně poradce.


Podmínky výplaty Salusu v roce 2023
• klient, který začal plnit podmínky Salusu v roce 2022 (minimální hodnota nákupu za 700 Kč) plynule pokračuje s plněním od ledna 2023. Hodnota povinného nákupu je navýšena na 800 Kč měsíčně
• bonus čerpaný během prvních 6 měsíců v roce bude činit 1 000 Kč
• od července 2023 bude výplata bonusu činit již 1 150 Kč
• každý další měsíc bude vyplacen bonus ve výši 1 150 Kč
.

Lázeňský bonus

Po třech letech nepřerušeného věrnostního programu získáte nárok na LÁZEŇSKÝ BONUS, slevu ve výši 30 % na týdenní ubytování s plnou penzí v Lázních Podhájska
www.energy-podhajska.sk
.

Váš zájem o čerpání lázeňského bonusu sdělte nejdéle do tří měsíců od splnění na tel. č. 283 853 853 nebo pošlete e-mailem: salus@energy.cz

Diagnostika Supertronicem

Supertronic je diagnostický přístroj využívající principu metody EAV (elektroakupunktura dle Dr. Volla). Pomocí měření přesně definovaných akupunkturních bodů zjišťuje energetický stav akupunkturních drah, vnitřních orgánů, jež jsou s těmito drahami spojeny, také stav anatomicky či funkčně spojených tkání.

VÍCE O METODĚ EAV

Poradna Energy

Pro návštěvníky našich internetových stránek máme k dispozici virtuální poradnu, jejímž prostřednictvím odpovídají na vaše dotazy odborníci z různých oborů.

Naši konzultanti vám poradí při řešení zdravotních problémů, v žádném případě však nemohou nahradit Vaši návštěvu u lékaře. K určení přesné diagnózy je nutná osobní návštěva u specialisty. Úkolem poradny je navrhnout zájemcům jednu z možností řešení problému prostřednictvím přípravků Energy.

Časté otázky

Mohu současně s antibiotiky užívat přípravky Energy?

Ano. Nedochází při tom k žádným interakcím. Při podávání produktu Vironal docílíme dokonce synergického efektu proti agresivním virům a eliminujeme negativní účinky antibiotik.

Mému synovi/dceři jsou jen 2 roky, může užívat přípravky?

Přípravky Energy a potravní doplňky obecně se doporučují podávat dětem od 3 let. Máte-li zájem o přírodní léčbu, poraďte se s odborníkem.

Mají vaše přípravky vedlejší účinky? Pokud ano, jaké?

Naše produkty jsou zcela přírodní a vedlejší účinky se tedy objevují pouze velice zřídka (pokud je jedinec alergický na některý z komponentů). V takovém případě doporučujeme snížit dávkování a vyhledat odbornou radu.

Jak užívat koncentráty v akutním případě?

Při akutním onemocnění lze začít užívat vyšší dávky doporučeného přípravku (koncentrátu), až 7 kapek 3x denně. Toto dávkování dodržujeme po nezbytně nutnou dobu, pak se obvykle snižuje.

Vitae

Magazín Vitae

Přes 20 let, 200 vydání a 2000 článků, rozhovorů, rad, názorů a inspirace. Stáhněte si aktuální číslo nebo jakékoliv z našeho rozsáhlého archivu.

Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae
Magazín Vitae

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.