On-line webináře


Pravá únava je z nevědomosti, protože ta je nemocí duše. Osvobodit se od ní znamená záchranu, věčný klid a stálou rozkoš.
Avicenna: Persie, 980–1037 n. l.

On-line webináře

Vzdělávejte se z pohodlí Vašeho domova. Zúčastněte se on-line webinářů, které probíhají v živém přenosu přes internet. Jejich součástí je také interakce a komunikace s lektorem, a to pomocí chatu, diskuzního okénka. Webináře se uskutečňují prostřednictví aplikace Zoom.

Instalace aplikace Zoom do PC, telefonu, tabletu


Po přihlášení na webinář Vám pošleme emailem v den jeho konání přístupové heslo.Chronické gynekologické záněty

LEKTOR: MUDr. Bohdan Haltmar

V tomto webináři bude probrána problematika chronických, opakujících se zánětů ženských pohlavních orgánů. Budou objasněny příčiny a také nastíněna cesta, jak možno těmto stavům předcházet a případné probíhající potíže mírnit. Nabídneme vám též srovnání pohledů klasické medicíny i fytoterapie přípravky Energy. Pro mnohé bude možná překvapením, že za tyto stavy jsou zodpovědné i jiné orgánové systémy, které nám hned tak nepřijdou na mysl.

Termín: 22. 4. 2021 v 19.00 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

Kosmetická péče a řada Beauty Energy v souladu s celostním přístupem

LEKTOR: Marie Bílková

Webinář je vhodný pro ženy, které o sebe chtějí pečovat přírodní cestou bez zbytečné chemické zátěže. Představíme Beauty kosmetiku Energy a vysvětlíme v čem je unikátní, připomeneme funkce kůže a možnost podpořit harmonizování celku. Doporučíme praktické rady pro domácí péči o pleť.

Termín: 29. 4. 2021 v 19.00 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

Esence a oleje v kosmetice

LEKTOR: Marie Bílková

Webinář je zaměřen na seznámení s esenciálními a rostlinnými oleji. Vysvětlíme se, kdy a jak je použít pro luxusní péči o tělo.

Termín: 6. 5. 2021 v 19.00 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

Gynex - hvězda stálice

LEKTOR: MUDr. Bohdan Haltmar

Účastníci se dozvědí “prakticky veškeré informace”, které byly získány více jak dvacetiletou praxí v celostně pojaté praxi gynekologické ordinace s tímto skvělým preparátem. Gynexu patří již velmi dlouhodobě první místo z celého portfolia firmy Energy. Bude hovořeno o charakteru tohoto produktu z pohledu TČM i z pohledu klasické medicíny, o jeho konkrétním využití při léčbě v jednotlivých indikacích, možnosti osvědčených kombinací s dalšími produkty. Spolupráce klasické medicíny a cílené fytoterapie přináší pro pacientky ty nejlepší výsledky.

Termín: 13. 5. 2021 v 19.00 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

Bolesti zad

LEKTOR: MUDr. Ivana Wurstová

Webinář bude o nejčastější civilizační nemoci. Jak páteř vypadá, co s ní děláme, jak se k ní chováme a co pro ni můžeme udělat. Zároveň probereme využití produktů Energy.

Termín: 27. 5. 2021 v 19.00 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma


Přihláška

Registrační číslo (pokud máte):
Jméno, příjmení, titul:
Adresa:
Telefon:
E-mail:

Přihlašuji se na následující webináře:

Chronické gynekologické záněty 22. 4. 2021 v 19.00 hod
Kosmetická péče a řada Beauty Energy 29. 4. 2021 v 19.00 hod
Esence a oleje v kosmetice 6. 5. 2021 v 19:00 hod.
Gynex - hvězda stálice 13. 5. 2021 v 19.00 hod
Bolesti zad 27. 5. 2021 v 19.00 hod

Kapacita každého webináře je 500 míst.

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.