On-line webináře


Pravá únava je z nevědomosti, protože ta je nemocí duše. Osvobodit se od ní znamená záchranu, věčný klid a stálou rozkoš.
Avicenna: Persie, 980–1037 n. l.

On-line webináře

Vzdělávejte se z pohodlí Vašeho domova. Zúčastněte se on-line webinářů, které probíhají v živém přenosu přes internet. Jejich součástí je také interakce a komunikace s lektorem, a to pomocí chatu, diskuzního okénka. Webináře se uskutečňují prostřednictví aplikace Zoom.

Instalace aplikace Zoom do PC, telefonu, tabletu


Po přihlášení na webinář Vám pošleme emailem v den jeho konání přístupové heslo.KOSMETICKÉ BEAUTY OŠETŘENÍ V LETNÍM OBDOBÍ

LEKTOR: Marie Bílková

Na tomto webináři se zaměříme na péči o pleť v letním období. Řekneme si, jak můžeme napomoci její dobré kondici, pružnosti, hydrataci…. Co všechno potřebuje naše pleť, abychom se v teplých měsících cítily dobře, a aby pleť nestrádala?

Termín: 16. 5. 2024 v 19.00 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

PODPORA UČENÍ, OPTIMÁLNÍHO CHOVÁNÍ A PROŽÍVÁNÍ NEJEN U DĚTÍ

LEKTOR: Mgr. Stanislava Emmerlingová

Ve webináři se seznámíte s tím, proč, jak a kdy mohou pomáhat produkty Energy při podpoře učení, chování a prožívání. Dozvíte se také, kdy je vhodné s touto podporou začít a jakou roli hraje prevence. Na základě nových vědeckých poznatků se zamyslíme nad tím, co mají společného produkty Energy s kvantovou buněčnou biologií a epigenetikou.

Termín: 30. 5. 2024 v 19.00 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma


Přihláška

Registrační číslo (pokud máte):
Jméno, příjmení, titul:
E-mail:

Přihlašuji se na následující webináře:

Kapacita každého webináře je 500 míst.
Přihlásit se můžete nejpozději do 12 hod. v den konání webináře.

Nové webináře pro Vás připravujeme.

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.