On-line webináře


Pravá únava je z nevědomosti, protože ta je nemocí duše. Osvobodit se od ní znamená záchranu, věčný klid a stálou rozkoš.
Avicenna: Persie, 980–1037 n. l.

On-line webináře

Vzdělávejte se z pohodlí Vašeho domova. Zúčastněte se on-line webinářů, které probíhají v živém přenosu přes internet. Jejich součástí je také interakce a komunikace s lektorem, a to pomocí chatu, diskuzního okénka. Webináře se uskutečňují prostřednictví aplikace Zoom.

Instalace aplikace Zoom do PC, telefonu, tabletu


Po přihlášení na webinář Vám pošleme emailem v den jeho konání přístupové heslo.Kosmetická péče a řada Beauty Energy v souladu s celostním přístupem

LEKTOR: Marie Bílková

Webinář je vhodný pro ženy, které o sebe chtějí pečovat přírodní cestou bez zbytečné chemické zátěže. Představíme Beauty kosmetiku Energy a vysvětlíme v čem je unikátní, připomeneme funkce kůže a možnost podpořit harmonizování celku. Doporučíme praktické rady pro domácí péči o pleť.

Termín: 24. 9. 2020 v 19.00 hod. - JIŽ PROBĚHL
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

Imunita v kontextu Tradiční čínské medicíny a produktů Energy

LEKTOR: MUDr. Alexandra Vosátková

Webinář objasní čínský pohled na infekce, v souvislosti se sezónními onemocněními (virózy apod.). Vysvětlíme si také možnosti produktů Energy zaměřených právě na práci s imunitou, a to jak z pohledu terapeuta TČM, tak i západního lékaře. Po tomto semináři by pro vás mělo být snadné poskládat produkty na jednotlivé situace.

Termín: 2. 10. 2020 v 19.00 hod. - JIŽ PROBĚHL
Termín: 22. 10. 2020 v 19.00 hod. - JIŽ PROBĚHL
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

Detoxikace a jak na ni

LEKTOR: MUDr. Alexandra Vosátková

Probereme základní detoxikační filosofii produktů Energy, vysvětlíme si, co to vlastně detoxikace je, kdy ji podstoupit a kdy zase nikoli. Po absolvování semináře budete schopni zvolit optimální detoxikační algoritmus pro váš organismus.

Termín: 8. 10. 2020 v 19.00 hod. - JIŽ PROBĚHL
Termín: 15. 10. 2020 v 19.00 hod. - JIŽ PROBĚHL
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

Tradiční čínská medicína jako nosný systém výběru produktů Energy

LEKTOR: MUDr. Alexandra Vosátková

Webinář je zaměřen na pochopení základních pravidel Tradiční čínské medicíny (TČM), osvojíte si základní pohled na svět z pohledu TČM. Rozsah semináře nedovoluje se ponořit nijak hluboko, ale umožní Vám nakouknout do kuchyně praktiků pracujících s produkty každý den.

Termín: 12. 11. 2020 v 19.00 hod. - JIŽ PROBĚHL
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

Produkty Energy - základní informace

LEKTOR: MUDr. Alexandra Vosátková

Představíme vám filozofii produktů Energy a jejich vnitřní provázanost a současně rozmanitost. Po absolvování semináře se budete orientovat v hlavních skupinách produktů, budete moci začít zkoušet jejich účinky v praxi.

Termín: 19. 11. 2020 v 19.00 hod. - JIŽ PROBĚHL
Termín: 26. 11. 2020 v 19.00 hod. - JIŽ OBSAZEN
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

Novinka pro terapeuty: Klinický webinář

LEKTOR: MUDr. Alexandra Vosátková

Při tomto virtuálním setkání vám budu k dispozici pro konzultaci vašich pacientů. Pokud máte někoho, o kom byste si rádi promluvili, samozřejmě plně anonymně, připravte si popis jeho příznaků, věk, typ profese /např. pracuje v horkém prostředí fyzicky/ a ev.západní diagnózu a co si o tom myslíte, nebo co jste všechno podnikli a k čemu to vedlo. Takto můžeme všichni společně dát hlavy dohromady a najdeme takové řešení, které bude ku prospěchu pacienta.

Termín: 3. 12. 2020 v 19.00 hod. - JIŽ OBSAZEN
Délka trvání: 1-2 hodiny
Cena: zdarma

Základy Aromaterapie aneb provoněná lékárna života

LEKTOR: Marie Bílková a Sylvie Králová

Webinář je zaměřen na obecné seznámení s aromaterapií. Nahlédneme do tajemství esenciálních olejů, jejich účinků a použití v běžném životě. Přivoňme si k esencím ylang ylang, geránium, levandule, máta a pomeranč.

Termín: 8. 12. 2020 v 19.00 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma


Přihláška

Registrační číslo (pokud máte):
Jméno, příjmení, titul:
Adresa:
Telefon:
E-mail:

Přihlašuji se na následující webináře:

Základy Aromaterapie aneb provoněná lékárna života 8. 12. 2020 v 19:00
Imunita v kontextu Tradiční čínské medicíny a produktů Energy - POUZE ZÁZNAM

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.