On-line webináře


Pravá únava je z nevědomosti, protože ta je nemocí duše. Osvobodit se od ní znamená záchranu, věčný klid a stálou rozkoš.
Avicenna: Persie, 980–1037 n. l.

On-line webináře

Vzdělávejte se z pohodlí Vašeho domova. Zúčastněte se on-line webinářů, které probíhají v živém přenosu přes internet. Jejich součástí je také interakce a komunikace s lektorem, a to pomocí chatu, diskuzního okénka. Webináře se uskutečňují prostřednictví aplikace Zoom.

Instalace aplikace Zoom do PC, telefonu, tabletu


Po přihlášení na webinář Vám pošleme emailem v den jeho konání přístupové heslo.KLINICKÝ WEBINÁŘ PRO TERAPEUTY – TÉMATA PODLE VAŠICH KAZUISTIK

LEKTOR: MUDr. Alexandra Vosátková

Seminář je určen pro pokročilé terapeuty pracující s produkty Energy. Budete mít možnost konzultovat obtíže svých pacientů s lektorem i mezi sebou. Případy podrobně rozebereme z celostního hlediska a najdeme možné varianty dalšího postupu. Vyjdeme ze základních údajů: pohlaví pacienta, jeho věk, anamnéza a údaje zjištěné při vaší diagnostice. Cílem semináře je procvičit se v praktickém terapeutickém uvažování, zároveň bude vždy podrobně vyložena problematika, jíž se situace týká.

Termín: 7. 4. 2022 v 19 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

PÉČE O PLEŤ V JARNÍM OBDOBÍ

LEKTOR: Marie Bílková

Jarní probuzení pleti s kosmetikou Energy. Pokožka je po zimě většinou hrubší, suchá a často působí unaveně. Popovídáme si o tom, jak navrátit pleti její vitalitu, které produkty ji zjemní a čím doplníme v zimě ztracenou energii.

Termín: 21. 4. 2022 v 19.00 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

ČASTÉ OBTÍŽE: Nespavost a zácpa

LEKTOR: MUDr. Alexandra Vosátková

Řešení potíží se spánkem a vylučováním není na první pohled tak jednoduché, jak se zdá. Ve webináři si názorně vysvětlíme, jak si pomoci s produkty Energy.

Termín: 12. 5. 2020 v 19 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

DUTINA ÚSTNÍ JE ZRCADLEM CELKOVÉHO ZDRAVÍ

LEKTOR: MUDr.et MDDr. Eva a Hana Luskačovy

Věděli jste, že každý zub je spojený s určitým orgánem v lidském těle? Přiblížíme si, jak je to s propojením dutiny ústní a ostatních částí těla a že chronický zánět nebo různé druhy zubních náhrad mohou ovlivňovat celkové zdraví člověka. Budeme sdílet zkušenosti našich klientů z praxe celostní zubní péče a vysvětlíme, které produkty Energy nejraději doporučujeme a proč.

Termín: 17. 5. 2022 v 19 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

TĚHOTENSTVÍ

LEKTOR: MUDr. Bohdan Haltmar

Webinář poskytne informace o tom, jak prožít těhotenství v radostném očekávání a bez stresů. Probereme jednotlivé fáze gravidity a možnosti příznivého ovlivnění stavu jak budoucí maminky, tak i očekávaného dítěte.

Termín: 26. 5. 2022 v 19.00 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

POHYBOVÝ SYSTÉM V KONTEXTU PĚTI PRVKŮ

LEKTOR: MUDr. Ivana Wurstová

Stejně jako celý náš svět i lidské tělo podléhá působení protichůdných sil jin a jang a je řízeno účinky pěti prvků. Pro svůj pohyb životem potřebujeme zdravý pohybový systém. Proto si budeme na webináři povídat o jeho vztahu k pěti prvkům pentagramu: Kov, Voda, Dřevo, Oheň a Země.

Termín: 2. 6. 2022 v 19.00 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena:zdarma


Přihláška

Registrační číslo (pokud máte):
Jméno, příjmení, titul:
Adresa:
Telefon:
E-mail:

Přihlašuji se na následující webináře:

TĚHOTENSTVÍ 26. 5. 2022 v 19.00 hod
POHYBOVÝ SYSTÉM V KONTEXTU PĚTI PRVKŮ 2. 6. 2022 v 19.00 hod

Kapacita každého webináře je 500 míst.
Přihlásit se můžete nejpozději do 12 hod. v den konání webináře.

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.