On-line webináře


Pravá únava je z nevědomosti, protože ta je nemocí duše. Osvobodit se od ní znamená záchranu, věčný klid a stálou rozkoš.
Avicenna: Persie, 980–1037 n. l.

On-line webináře

Vzdělávejte se z pohodlí Vašeho domova. Zúčastněte se on-line webinářů, které probíhají v živém přenosu přes internet. Jejich součástí je také interakce a komunikace s lektorem, a to pomocí chatu, diskuzního okénka. Webináře se uskutečňují prostřednictví aplikace Zoom.

Instalace aplikace Zoom do PC, telefonu, tabletu


Po přihlášení na webinář Vám pošleme emailem v den jeho konání přístupové heslo.Nemoci prsu – komplexní pohled

LEKTOR: MUDr. Bohdan Haltmar

Jak už název napovídá, budeme hovořit systematicky o nemocech prsu. U jednotlivých nemocí rozebereme příčiny, možnosti diagnostiky a léčby jak klasickou, tak komplementární medicínou s využitím přípravků Energy. Mainstreamové mediální informace doplníme o možnosti, kterými samy ženy mohou zlepšit prevenci a léčbu.

Termín: 25. 11. 2021 v 19.00 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

PODZIMNÍ A ZIMNÍ PÉČE O POKOŽKU

LEKTOR: Marie Bílková

Praktický webinář na téma domácí péče o pokožku v chladnější části roku. Připomeneme si, které přípravky Beauty Energy nám pomáhají pokožku chránit před nepřízní počasí a které ji vyživí. Kosmetické ošetření obohatíme o další produkty prospěšné pro naši pleť a dotkneme se i světa vůní v podobě esencí.

Termín: 2. 12. 2021 v 19.00 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma

VÁNOČNÍ AROMATERAPIE

LEKTOR: Marie Bílková a Sylvie Králová

Předvánoční naladění a harmonie… To nám může zprostředkovat dotek esence, která umí pohladit a zpříjemnit den. Zveme vás do kouzelného světa vůní a prožitků, udělejte si čas pro sebe a dopřejte si vlastní oázu pohody. Doporučujeme mít u sebe některé z esencí Energy.

Termín: 8. 12. 2021 v 19.00 hod.
Délka trvání: 1 hodina a diskuze
Cena: zdarma


Přihláška

Registrační číslo (pokud máte):
Jméno, příjmení, titul:
Adresa:
Telefon:
E-mail:

Přihlašuji se na následující webináře:

Kapacita každého webináře je 500 míst.
Přihlásit se můžete nejpozději do 12 hod. v den konání webináře.

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.