Poradna Energy

Pro návštěvníky našich internetových stránek máme k dispozici veřejnou poradnu, jejímž prostřednictvím můžete položit svůj dotaz naší konzultantce s dlouholetou zkušeností s přípravky Energy.

Naše konzultantka Vám poradí při úlevě od zdravotních problémů, v žádném případě však nemůže nahradit návštěvu u lékaře. K určení přesné diagnózy je nutná osobní návštěva u specialisty. Úkolem poradny je navrhnout zájemcům jednu z možností posílení a povzbuzení organismu prostřednictvím přípravků Energy.

Ing. Kateřina Hosová

zahájila svou cestu pokusy s přípravky Energy sama na sobě v roce 1996. Po členské registraci se za několik let stala součástí týmu brněnského Klubu Energy, kde je od roku 2015 v roli zástupce vedoucí. Vzdělává se dlouhodobě a průběžně, prošla kompletním školením Supertronic, základy TČM, kurzem „Gynekologie od A do Z“, školeními „Produkty Energy v praxi“ a kurzem celostního přístupu v kosmetické péči s řadou Beauty Energy. Samozřejmostí je pak studium lidské anatomie a fyziologie.

Archiv veřejné poradny

Loading...

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.