Zelené potraviny

Z nejčistších zdrojů na Zemi s úžasným obsahem nutričních prvků. Vitaminy, minerály, enzymy, antioxidanty, aminokyseliny. Vše v čisté přírodní a účinné formě.


Desatero zelených potravin

Naším posláním je hledání těch nejlepších kvintesencí, které se ještě nacházejí v zapadlých koutech naší planety, na ostrůvcích čistého životního prostředí. Pouze tam, v panenské přírodě, získáváme biologicky nejkvalitnější zdroje, které šetrně zpracováváme, důkladně kontrolujeme a čerstvé je balíme.


Pocházejí z pečlivě vybraných míst, představují esenci těch nejlepších přírodních zdrojů.

Jsme přesvědčeni, že z pohledu čistoty a účinku v této kategorii nenajdete lepší produkty.

Pokud ano, jsme připraveni vám vrátit investované prostředky.

Všude mimo sběr z volné přírody pracujeme s certifikovanými bio/organic surovinami.

Každé balení obsahuje obrovské množství tělu prospěšných látek.

Výběr produktů je pro zákazníka velmi snadný a intuitivní.

Jsou vhodné k dennímu užití.

Jednotlivé produkty lze jednoduše a bez omezení vzájemně kombinovat.

Vždy najdete ten správný produkt, pro jakýkoliv denní rytmus nebo roční období.

Jsou inspirativní, použitelné přímo nebo v rámci kreativních receptů.Vhodné pro každého.

Produkty

Zelené potraviny, nebo chcete-li superpotraviny, jsou dokonalou esencí, jež do sebe beze zbytku otiskne prostředí, ve kterém vyrůstá a sílí. Míra znečištění životního prostředí ve většině lokalit dnes prakticky vylučuje jejich využití. Dosažení a zachování prémiových kvalitativních parametrů v těchto oblastech je nemožné. Samy pak ze své podstaty již nedokážou zabránit absorpci nežádoucích látek ze znečištěného okolí, které je obklopuje. Typickým příkladem je převážná část Indie, celá oblast Číny a severní Afriky. Naopak místa, která si zachovávají své životní prostředí v rovnováze, najdeme v odlehlých částech Jižní a Severní Ameriky, Austrálie, Ruska a na vzdálených ostrovech bez rozsáhlé průmyslové výroby.

Většina nabízených (často levných) produktů na trhu má bohužel své místo původu v Číně, v případě chlorely, spiruliny nebo zeleného ječmene je to dokonce přes 90 %. Přitom laboratorní analýzy jasně prokazují, že se vzrůstajícím znečištěním prostředí zřetelně vzrůstají i hodnoty naměřených nežádoucích látek v těchto produktech. Ani označení BIO nebo organic zde mnoho nepomůže. Zohledňuje totiž pouze technologicky přidané látky a procesy, nikoliv okolní prostředí!

S vědomím těchto skutečností jsme nastavili ta nejpřísnější kritéria nejen pro zpracování, ale vyhledali jsme pro každý produkt i ony téměř zapomenuté kouty planety, kde půda, voda a vzduch ještě existují ve vzájemné čisté harmonii. Skutečnou podstatou, duší těchto produktů, je jejich rodný list, místo původu, energie a dotek lidí, kteří s nimi šetrně zacházejí. Všude mimo volný sběr z přírody pracujeme s certifikovanými BIO/organic surovinami. Přinášíme vám tedy hned dvojitou záruku kvality: nejčistší lokalitu původu společně s BIO certifikací. Tyto zelené potraviny z exotických míst na světě mohou být i tam, kde jste vy. Zkoumejte, zkoušejte, experimentujte. A žijte svůj „zelený život“!

Recepty

Kalendář užívání zelených potravin

Při výběru nejvhodnější zelené potraviny nám nejvíce napoví tělo. Naladine se na sebe! Zeleně potraviny jsou pro každého, dodávají energii a vitalitu, obnovují naše síly, můžeme je zařadit do svého jídelníčku.

Pokud máme zdravotní obtíže, pomohou ve volbě specifické účinky jednotlivých zelených potravin. Každá z nich také působí na náš organismus výlučněji v určité roční době i denním čase. Při jejich cíleném podávání v tomto časovém rozmezí je dobré začít s niffimi dávkami a postupné je zvyšovat. V případě, že nemáte žádný zdravotní problém a nevíte, co vybrat, orientaci vám usnadní kalendář užívání zelených potravin.

LEDENOrganic Chlorella(Země)
ÚNORSpirulina Barley(Dřevo)
BŘEZENBarley Juice(Dřevo)
DUBENRaw Ambrosia,
Organic Beta
(Země)
KVĚTENOrganic Goji(Oheň)
ČERVENOrganic Matcha(Oheň)
ČERVENECRaw Aguaje(Země)
SRPENOrganic Acai(Kov)
ZÁŘÍOrganic Maca(Kov)
ŘÍJENOrganic Nigella Sativa,
Organic Sacha Inchi
(Země)
LISTOPADOrganic Sea Berry(Voda)
PROSINECHawaii Spirulina(Voda)

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.