Kluby Energy

Jsme přesvědčeni, že výjimečnost našich výrobků si zasluhuje i výjimečný způsob, kterým se dostávají do rukou našich zákazníků.

Prostřednictvím Klubů Energy vytváříme prostor, který umožňuje dokonale využít a rozvinout jejich potenciál a pochopit rozsah potřeb našich klientů. Naše filozofie je založená na důvěrném a osobním vztahu, který není v běžném obchodním prostředí možný.

Prodej produktů vnímáme pouze jako polovinu cesty. Jako důležitou část celkové hodnoty. Další, neméně významnou oblastí je hluboké poznání všech individuálních potřeb klienta a nastavení citlivé a komplexní péče. Respektujeme čas a nasloucháme. Hledáme příčiny, abychom mohli nabízet dlouhodobě efektivní řešení. Zaměřujeme se na kvalitní diagnostiku, správné určení terapie i následnou péči. Vytváříme přirozený prostor, místo a čas pro harmonii těla a mysli.

Vyberte si nejbližší Klub Energy

Každý Klub Energy má svou stálou nabídku poraden, konzultací a služeb a také každý měsíc individuálně pořádá program pro všechny, kdo chtějí vědět více o různých tématech z oboru prevence, zdraví či přírodní medicíny. Seznam všech Klubů Energy je ke stažení ZDE.

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj

Vyberte si nejbližší Konzultační centrum

Našim členům je po celé ČR k dispozici téměř 400 Konzultačních center, které formou kurýrní služby nebo satelitní prodejny zajišťují dovoz a prodej výrobků v jiných částech republiky, než se nacházejí Kluby Energy. Mnohé z těchto prodejen nabízejí také vlastní ozdravný program. Seznam všech Konzultačních center je ke stažení ZDE.

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj

Členství v Klubu Energy

Členstvím v Klubu Energy získáte za symbolický poplatek množství prémiových výhod. Nemáme žádné podmínky pod čarou a jste zavázáni pouze a jenom naší péčí. Jakékoliv Vaše rozhodnutí je pouze otázkou Vaší vůle.

PODMÍNKY ČLENSTVÍ

Vstupní poplatek 99 Kč + nákup v minimální hodnotě 400 Kč*

V tomto poplatku je zahrnuto roční členství umožňující nákupy za klubové ceny s 30% zvýhodněním. Magazín VITAE START a jeho roční předplatné (10 vydání doručených na Vaší adresu). Základní materiály se všemi potřebnými informacemi. Přednostní přístup ke klubovým akcím, poradnám, přednáškám a konzultacím. Věrnostní programu SALUS. Možnost aktivních slev.

Členství se uzavírá formou jednoduché přihlášky bez jakýchkoliv dalších závazků, skrytých poplatků nebo povinností. Platnost členství je na dobu jednoho roku s možností obnovy za poplatek 99 Kč + nákup v mnimální hodnotě 300 Kč* (opět včetně všech pokračujících výhod).

*/ nákup zboží v členských cenách nezahrnuje slevové balíčky ani jinak cenově zvýhodněné zboží. 

Časté otázky

Jak se mohu stát členem Klubu Energy?

Na webu v seznamu prodejen si najděte nejbližší Klub Energy nebo Konzultační centrum, viz mapa. Zde Vám odpovědný zástupce podá informace a v případě Vašeho zájmu s Vámi podepíše smlouvu. Pokud Vám někdo přípravky Energy doporučil, je vhodné uvést do smlouvy jeho jméno a registrační číslo. V případě zájmu o obchodní spolupráci nezapomeňte IČO (kopii živnostenského oprávnění) a číslo účtu.

Jaké výhody ze členství vyplývají?

K výhodám klubového členství patří mimo nákup zboží za zvýhodněnou cenu také možnost navštěvovat bezplatné lékařské či léčitelské poradny, odborné přednášky se zdravotní tematikou a využívat další klubové aktivity. Jedná se mimo jiné např. o besedy se zajímavými osobnostmi, poradny pro začínající obchodníky, nejrůznější společenské akce, půjčování nebo nákup literatury, ale také slevy ozdravných služeb spojených s činností jednotlivých klubů.

Jak dlouho platí členství v klubu?

Registrace v Klubu Energy je platná 12 měsíců od doby podání přihlášky. Následujících 6 měsíců po uplynutí této doby lze registraci obnovit bez ztráty pozice v obchodní struktuře, vždy maximálně na 12 měsíců od doby ukončení předešlé registrace.
Pokud klient zapomene svou registraci prodloužit, ztrácí nárok na čerpání výhod klubového členství.

Mohu se účastnit klubové činnosti i jako nečlen?

Můžete, avšak ztrácíte možnost nákupu zboží za členské ceny a využívání dalších klubových výhod.

Jakým způsobem si mohu objednat produkty Energy?

Přípravky můžete zakoupit prostřednictvím prodejců nebo prostřednictvím zásilkové služby.

E-shop Energy

Máte příležitost využívat také možnosti zasílání našich přípravků přímo na Vaši adresu. Obchodní podmínky ZDE. Přes všechny výhody zásilkové služby však nezapomínejte na pravidelné návštěvy svého klubu! Naši spolupracovníci Vám zde poskytnou odbornou poradnu, zvýhodněnou nabídku produktů a řadu dalších služeb.

V tomto měsíci pořádáme

DatumČasMístoPopisPřednášíOrganizuje klub
21.11.2017Přelouč - prodejna zdr.výživyměřění STPPetříčková E.006 - Pardubice
21.11.201717.30KE ŠumperkNemoci prsuMUDr. Bohdan Haltmar041 - Šumperk
22.11.201714-17Kc Mnichovo Hradištěměření EAV a konzultaceEva Rajtrová029 - Turnov
22.11.201717:00Centrum zdraví Energy PlzeňZELENÉ POTRAVINY - SUPERPOTRAVINY s ochutnávkouLadislava Špoulová045 - Plzeň
23.11.2017Chrudim - zdr.potřebyměřění STPPetříčková E.006 - Pardubice
23.11.201717:00Hodonín, Dolní Valy 22 VitalisBeauty kosmetika s praktickou ukázkouMarcela Šťastná037 - Luhačovice
23.11.201717:00KE Valašské MeziříčíLymfatický systém a produkty EnergyMUDr. Jiří Hanzel044 - Valašské Meziříčí
28.11.2017Rybitvíměřění STPPetříčková E.006 - Pardubice
28.11.201717,30Kolín - Zámecká 109Regenerace a Detox tělaL. Chmelař006 - Pardubice
29.11.201717:00Centrum zdraví Energy, LiberecSuperpotraviny a VánoceLadislava Špoulová017 - Liberec 1
7.12.201716:00KE Valašské MeziříčíČajování s Energy v adventním časeMarcela Šťastná044 - Valašské Meziříčí
17.1.201817:00KE TurnovKrásná s Beauty EnergyMarie Bílková029 - Turnov
18.1.201816:00Chrudim prodejna ZdravíčkoRegenerace a Detox tělaMVDr. L. Chmelař006 - Pardubice
18.1.201817:00KC Smrčí -Mírová pod KozákovemKrásná s Beauty EnergyMarie Bílková029 - Turnov
27.1.201810-17Kc Smrčí -Mírová pod KozákovemZákladní seznámení s metodou EFT - miniseminářMgr. Stanislava Emmerlingová029 - Turnov

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět.
Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.