CHŘIPKA JE ZDE.
BRAŇTE SE VČAS!

23.12.2017

Po tradičním vánočním poklesu v Česku opět stoupá počet nahlášených případů chřipky. Hygienici očekávají, že nemocných bude dál přibývat. Epidemie podle nich zřejmě vypukne v únoru a bude kulminovat na jeho konci. Ani očkovaným lidem se přitom nemusí nemoc vyhnout – letos se totiž více šíří typy chřipky, proti kterým nejsou vakcíny tak účinné, případně na které starší typ očkování nezabírá vůbec. Využijte přírodní produkty, které budou svým antivirovým působením a posílením imunity bojovat proti chřipce s Vámi!
Více najdete v brožuře „Jak se účinně chránit i bránit?"

UVÁDÍME
NOVÝ VITAFLORIN

12.11.2017

Vše plyne, jak praví klasik, vše se neustále vyvíjí. I naše produkty se proto neustále musejí přizpůsobovat novým potřebám a podmínkám, ve kterých se nacházíme. Potraviny, které běžně jíme, jsou bohužel čím dál tím méně kvalitní a obsah životadárných látek v nich klesá. Jak je nahradit? Hledáme v nejčistších místech na zemi zdroje, které teď máte k dispozici i Vy. Nový Vitaflorin obsahuje kromě mateří kašičky – pokrmu včelích královen – také rakytník rostoucí na tibetské náhorní plošině, granátovník ze slunné španělské Andalusie a šťávu z aloe vera pocházející z Mexika.

Doplní do našeho těla tolik chybějící vitaminy čistě přírodního nesyntetického původu, doprovázené komplexem dalších biologicky nepostradatelných látek.

PRO BIO – PRO ŽIVOT
NOVÁ ŘADA PROBIOTIK

1.11.2017

Nově pojatá řada probiotických přípravků se ustálila na dvou základních produktech, které však svým rozsahem pokrývají kompletní potřeby našeho organismu.
Nový Probiosan obsahuje krom účinných probiotických kultur také významné množství organické chlorelly, která nyní pochází z tichomořského ostrova Tchaj-wan.
Svým složením Probiosan akcentuje oblast trávení a výživy organismu.

Nový Probiosan Inovum obsahuje široké spektrum probiotických bakterií, kolostrum, beta-glukany a inulin. Tato formulace je zaměřena nejen na trávení, ale účinně cílí na imunitu a naší celkovou obranyschopnost.

CO NÁS ČEKÁ V ROCE
ZEMSKÉHO PSA?

9.10.2017

15. února začíná nový čínský rok, ve kterém se ujme vlády ZEMSKÝ PES. Převezme žezlo od Ohnivého Kohouta a trochu zreviduje jím nastolená pravidla, vyvolávající někdy spíš zmatek než pořádek. Do našeho života vstoupí empatie, pocit sounáležitosti a vnímání reality, ale i tíha, kterou prvek Země nese. Hlavními pomocníky proto pro nás budou v případě zdravotních obtíží produkty Země. Základem bude určitě Gynex a Vitamarin, velkou pomoc poskytnou humáty a King Kong.

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět.
Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.