Členství v Klubu Energy

Členství   v Klubu Energy získáte v kterémkoliv prodejním místě po vyplnění a potvrzení smlouvy o obchodní   spolupráci a zaplacení  registračního poplatku. Rozlišujeme dvě skupiny klientů, mezi než patří členové klubu - spotřebitelé vyhledávající kvalitní produkty a ozdravné služby se slevou (reg.500,- Kč) a poradci - aktivní obchodníci, kteří se věnují obchodní spolupráci, prodeji a doporučování našich výrobků s nárokem na finanční provizi (reg.800,- Kč). Oběma těmto skupinám poskytujeme rozdílnou nabídku vystihující jejich individuální potřeby. Kromě členské karty společnosti Energy Group každý nový klient obdrží  „startovací balíček“, jehož součástí jsou jeden přípravek z řady Pentagramu©   podle vlastního výběru, předplatné magazínu VITAE a další tiskové materiály.
   
Po zaplacení vstupního poplatku má každý klient po dobu trvání registrace nárok na výhody vyplývající z klubového členství. K nim patří mimo nákup zboží s 30% slevou, také možnost navštěvovat bezplatné lékařské či léčitelské poradny, odborné přednášky se zdravotní tématikou a využívat i další klubové aktivity.

Registrace v Klubu Energy je platná 12 měsíců od doby podání přihlášky. Registraci lze obnovit na konci funkčního období za 400,- , čímž získáváte daších 12 měsíců členství v klubu, 1 preparát z řady koncentrátů a roční předplatné magazínu VITAE.  

Více o činnosti Klubů Energy

Kluby Energy

Sdílejte nás na sociálních médiích

Nikdy nepochybujte o tom, že by malá skupina otevřených lidí mohla změnit svět.
Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila.